Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Aksaz Transferi En Ucuz Firmalar

 • İlan numarası : #2540 > 8 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Marmaris, Turkey

Aşağıda www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt şirketi / firması / kullanıcısı tarafından Fırsatlar kategorisinde Marmaris, Turkey merkez ve çevresi için verdiği Aksaz Transferi En Ucuz Firmalar başlıklı 2540 numaralı ilanını ve detaylarını görüntülüyorsunuz.

Aksaz Transferi En Ucuz Firmalar
Dalaman havalimanı Aksaz askeri kampı arası yaklaşık olarak 104 km olup Dalaman havaalanı marmaris aksaz askeri kampı taksi transfer yolculuğunuz 1 saat 35 dk sürmektedir.
Dalaman marmaris aksaz askeri kampı transfer ücretlerine otopark ve kdv dahildir.
Aksaz askeri kampı dalaman havaalanı transferlerinizde çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere en kaliteli en güvenilir ve en rahat aksaz kampı dalaman havalimanı transfer hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla transfer hizmeti sağlıyoruz.
Aksaz kampı dalaman ulaşım hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden sağlıyoruz.
Dalaman havaalanından aksaz askeri kampına en konforlu en kaliteli ulaşımlarımızla hizmetinizdeyiz.
aksaz askeri kampı dalaman havalimanı ulaşımlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezerasyon yaptırabilirsiniz.
Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Aksaz askeri kampı dalaman ucuz transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Dalaman havalimanı aksaz kampı ulaşımlarınızda dalaman havalimanı çıkış kapısında isminiz ve soyisminiz yazılı tabela ile güleryüzlü personellerimiz sizleri karşılıyor ve transferinizi gerçekleştirmek üzere sizi aracınıza yönlendiriyor.
Aksaz askeri kampı dalaman havaalanı ulaşımlarınızda çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.
Dalaman aksaz askeri kampı ulaşımları hakkında operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıyla 7 gün 24 saat bilgi alabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Aksaz askeri kampı ekonomik transfer hizmetlerimizi 2015 -2016 model özel vıp araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

- Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Fırsatlar kategorisinde www.turizmtasimacilik.com sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende Marmaris, Turkey Fırsatlar kategorisinde ücretsiz duyuru, hizmet, tanıtım vs ilanı vermek veya firma şirket durak eklemek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " Aksaz Transferi En Ucuz Firmalar" başlıklı ilan hakkında yorum görüş öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Lykia Otel Taksi Transfer Ulaşım

  Lykia Otel Taksi Transfer Ulaşım

  Fırsat İlanları (Fethiye) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Lykia Otel Taksi Transfer Dalaman Havaalanı Lykia Otel arası 10 km olup Dalaman Havalimanı Likya resort & spa taksi transferiniz 10 dk sürmektedir. Dalaman Havalimanı taksi transfer hizmetlerimiz ulaştırma bakanlığında almış olduğumuz A1,D2 ve TÜ...

 • Orhaniye Transferi Ücretleri Fiyatları

  Orhaniye Transferi Ücretleri Fiyatları

  Ulaşım Fırsatları Orhaniye (Marmaris) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Orhaniye Transferi Ücretleri Fiyatları binek BİNEK 1-4 KİŞİ 175 TL trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ 270 TL crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ 300 TL trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ 340 TL Rezervasyon Dalaman Orhaniye Transferi Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer, yaklaşık ola...

 • Ekincik Koyu Transfer Ücretleri

  Ekincik Koyu Transfer Ücretleri

  Fırsat İlanları Ekincik (Dalaman) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ekincik Koyu Transfer Ücretleri Dalaman havaalanından Ekincik Koyu’na gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı ekincik koyu Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizm...Aksaz Transferi En Ucuz Firmalar Dalaman havalimanı Aksaz askeri kampı arası yaklaşık olarak 104 km olup Dalaman havaalanı marmaris aksaz as... Marmaris, Turkey Fırsatlar www.turizmtasimacilik.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt