Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Ekincik Koyu Transfer ücreti tavsiye

 • İlan numarası : #2548 > 11 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Ekincik, Dalaman, Turkey

Aşağıda www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver şirketi / firması / kullanıcısı tarafından Taşıma Fiyatları kategorisinde Ekincik, Dalaman, Turkey merkez ve çevresi için verdiği Ekincik Koyu Transfer ücreti tavsiye başlıklı 2548 numaralı ilanını ve detaylarını görüntülüyorsunuz.

Ekincik Koyu Transfer ücreti neye göre belirlenir?

Dalaman Havalimanından transfer hizmetleri mesafelere göre belirlenir. Gitmek istediğiniz yer havalimanına uzak ya da yakınlığına göre ve alacağınız hizmetin türüne göre ücretinde değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılacak araç türü de fiyat da etkili olmaktadır. Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinde istediğiniz araç türüne karar verebilir ve gideceğiniz yere göre ücretlendirmelerden faydalanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı ileEkincik Koyu arası 69 kilometredir. Bu mesafeyi Dalaman havalimanı Ekincik Koyu taksi transfer hizmetlerinden yararlanarak bir saat 16 dk alabilirsiniz.
Ayrıca özel araç hizmeti ile hem kaliteli hem de profesyonel ekipler tarafından rahat bir yolculuk ile havalimanından ekincik koyu daha rahat bir yolculuk yapmış olursunuz.
Havalimanında saatlerce araç beklemek ya da havalimanı yolcu taşıma araçlarını beklemek yerine daha profesyonel transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

- Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Taşıma Fiyatları kategorisinde www.turizmtasimacilik.com sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende Ekincik, Dalaman, Turkey Taşıma Fiyatları kategorisinde ücretsiz duyuru, hizmet, tanıtım vs ilanı vermek veya firma şirket durak eklemek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " Ekincik Koyu Transfer ücreti tavsiye" başlıklı ilan hakkında yorum görüş öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Havaalanından büyükçekmeceye ulaşım servisi

  Havaalanından büyükçekmeceye ulaşım servisi

  Toplu Taşıma Fiyatları Büyükçekmece (İstanbul) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Havaalanından büyükçekmeceye ulaşım servisi Iyi gunler cuma aksam saat 20.30 civari istanbul Ataturk havaalanina inis yapacagim. Havaalanindan buyukcekmeceye dogru gidecegim. Servisleriniz nerden kalkiyor her saat kalkiyor mu ve ucret ne kadar bi bil...

 • Antalya havaalani-otogar transfer fiyat

  Antalya havaalani-otogar transfer fiyat

  Toplu Taşıma Fiyatları Antalya Otogar (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: Antalya havaalani-otogar transfer ihtiyaci Zaman: Yer: Antalya Muratpaşa Yeşilköy Mah

 • Antalya Havaalani aska lara ulaşım

  Antalya Havaalani aska lara ulaşım

  Toplu Taşıma Fiyatları Lara (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: 2 yetiskin 1 cocuk tek bavul Havaalani aska lara gidis donus 18 mayis aksam 6 bucuk ist pgs ucak, donus 20 mayis aksam 9 da ucak 7 de transfer Zaman: Yer: Antalya Aksu Alaylı MahEkincik Koyu Transfer ücreti neye göre belirlenir? Dalaman Havalimanından transfer hizmetleri mesafelere göre belirlenir. Gitmek istediğiniz... Ekincik, Dalaman, Turkey Taşıma Fiyatları www.turizmtasimacilik.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver