Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Sarıgerme Dalaman Havaalanı Servisleri

 • İlan numarası : #2549 > 8 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Sarıgerme, Dalaman, Turkey

Aşağıda www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi şirketi / firması / kullanıcısı tarafından Ulaşım Fiyatları kategorisinde Sarıgerme, Dalaman, Turkey merkez ve çevresi için verdiği Sarıgerme Dalaman Havaalanı Servisleri başlıklı 2549 numaralı ilanını ve detaylarını görüntülüyorsunuz.

Sarıgerme Dalaman Havaalanı’na yakınlığı ve modern konaklama tesislerinin hizmete girmesiyle bir anda popülerleşen bir turizm merkezi oldu Sarıgerme.

Sırtını çamlara dayamış Sarıgerme sahilinde ince kumsalla çamların amansız mücadelesi sürmüş yüzyıllar boyu. Yılın dokuz ayı güneşli günlerin yaşandığı Sarıgerme’de yılda dört mahsul alınıyor.

Sıcaklık yaz kış 7 derecenin altına düşmediği gibi, şubat ve martta açan portakal çiçekleri çevreye adeta parfüm saçıyor.

Sarıgerme’nin solunda ve sağında iki koy var ki, anlatılabilecek gibi değil.

Sarsıla Koyu ve Aşı Koyu… Mısır Valisi Abbas Paşa’nın av köşkü olarak yapmak için niyetlendiği “İstasyon binası” ise, günümüzde devlet üretme çiftliği olarak kullanılırken, komik öyküsü ve doğal ortamı ile gezenlere keyif veriyor.

- İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Ulaşım Fiyatları kategorisinde www.turizmtasimacilik.com sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende Sarıgerme, Dalaman, Turkey Ulaşım Fiyatları kategorisinde ücretsiz duyuru, hizmet, tanıtım vs ilanı vermek veya firma şirket durak eklemek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " Sarıgerme Dalaman Havaalanı Servisleri" başlıklı ilan hakkında yorum görüş öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Muttaş Havalimanı Servisleri Fiyatları

  Muttaş Havalimanı Servisleri Fiyatları

  Havaalanı Ulaşım Fiyatları (Bodrum) Mayıs 24, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Muttaş Havalimanı Servisleri Fiyatları Fiyat Tarifesi Sefer Fiyat Menteşe Otogar - Milas Bodrum Havalimanı 17,50 TL Yatağan Otogar - Milas Bodrum Havalimanı 15,00 TL Milas Üç Yol - Milas Bodrum Havalimanı 10,00 TL Bodrum Otogar - Milas Bodrum Havalim...

 • Antalya toplantı grubu taşıma fiyat listesi

  Antalya toplantı grubu taşıma fiyat listesi

  Ulaşım Fiyatları (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: Çeşitli eğitim organizasyonlari icin sonbahar kış döneminde kullanmak üzere toplantı grubu taşıma fiyat listesi istiyorum Zaman: Yer: Antalya Serik

 • Champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi

  Champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi

  Toplu Ulaşım Fiyatları (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi 2 kişi Zaman: Yer: İstanbul Sancaktepe Göynük MahSarıgerme Dalaman Havaalanı’na yakınlığı ve modern konaklama tesislerinin hizmete girmesiyle bir anda popülerleşen bir turizm merkezi oldu S... Sarıgerme, Dalaman, Turkey Ulaşım Fiyatları www.turizmtasimacilik.com üzerinde ilanı veren yayınlayan İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi