Forum Sitesi Taşımacılar Servisçiler Otobüsçüler Şöförler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Alibeyköy Cep Otogarı Hakkında Bilgiler Ulaşım Tavsiyeleri
Esenler Otogarı’ndaki yoğunluğu azaltmak ve yolculara daha uygun bir alternatif sunmak adına Alibeyköy Cep Otogarı, seyahat acentelerinin Avrupa Yakası’nda bulunan Eyüp’te yan yana hizmet vermesini fırsat bilerek oluşturulmuş. ISPARK’ın bünyesinde olan bu otogarda elektronik ekranlardan seferleri takip edebiliyorsunuz. Her ay yaklaşık 2 milyon kişiye hizmet veren Alibeyköy Cep Otogarı, 5 farklı cep otogarı projesine de ilham kaynağı oluyor. Cep otogarı olarak adlandırılmasına rağmen içinde seyahat firmalarının bürolarının yanı sıra mescit, kafeterya, lavabo, bekleme salonu, otopark ve servis araçları da bulunuyor.
2
Alibeyköy otogar transfer ulaşım firmaları şirketleri

Transfer: Acentelerin şehrin içine serpilmiş yolcu alma durakları sayesinde ücretsiz olarak Alibeyköy Cep Otogarı’na gidebileceksiniz. İstinye, Gazi Mahallesi, Ayazağa, Yeşilpınar, Kağıthane, Gültepe, Levent, Alibeyköy, Kasımpaşa ve Okmeydanı gibi noktalardan şehirlerarası hizmet veren otobüs firmalarının servislerine binerek otogara ulaşabilirsiniz. Transfer hizmeti sunan bazı firmalar da oluyor. Ücreti karşılığında şoförlü özel araç isteyebilirsiniz.
3
Şehirlerarası Otobüs Seferleri / Alibeyköy otogar oto kiralama şirketleri
« Son İleti Gönderen: turizmtasimacilik Temmuz 26, 2018, 12:50:49 ÖS »
Alibeyköy otogar oto kiralama şirketleri
Araç Kiralama: Trafikte ayakta kalmak veya aktarma yapmak zorunda olmak daha evden çıkmadan içinizi sıkmaya başladıysa yapacağınız en güzel şey araba kiralamak olacaktır. Sicily By Car, Thrifty, Alamo, Sixt, Budget, Avis, Hertz, Europcar gibi şirketler Alibeyköy Cep Otogarı’na ulaşım sıkıntınızı çözebilir. Bu gibi firmalardan kiralayacağınız araçlarla saat, dakika hesabı yapmadan rahatlıkla otogara gidebilirsiniz. Eğer kalabalıksanız bu ulaşım şekli sizin için daha uygun olacaktır zaten.
4
Alibeyköy Otogar Taksi Özel Ulaşım Araçları (Taksi, Araç Kiralama, Transfer)
Taksi: ISPARK’ın projesi iTaksi uygulaması sayesinde artık İstanbul’un her yerinde müsait taksi bulup iletişime geçebiliyorsunuz. Bu kolaylıktan faydalanmak isterseniz siz de uygulamayı indirerek adresinize taksi çağırıp Alibeyköy Cep Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Sarıyer’den 20,4 km, Avcılar’dan 34,1 km, Beşiktaş’tan 15,1 km ve Şişli’den 10,5 km olduğunu hesap ederek taksiye yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğinizi aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz.
5
Alibeyköy Otogar Toplu Ulaşım Araçları (İETT Otobüsleri ve Dolmuşlar)

İETT Otobüsü: Alibeyköy Cep Otogarı’na giderken en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri İETT otobüsleri oluyor. 49Z ve 47L hatlarının iki yönünden de ulaşım sağlamanız mümkün. Eğer bu otobüs hatlarına yakın değilseniz Hacıosman Metro istasyonundan veya Zincirlikuyu Metrobüsü’nden aktarma da yapabilirsiniz.

Dolmuşlar: Otobüste içi sıkılanlar genellikle imkanları varsa dolmuşu kullanmayı tercih edebiliyor. Hep mesafe daha kısa sürede kat ediliyor hem de kalabalık otobüse nazaran daha az insandan oluşuyor. Eğer siz de dolmuşlarla şehir merkezine ulaşım sağlamak isterseniz Alibeyköy ve 5. Levent istikametindeki dolmuşlarla ulaşım sağlanabiliyor. Yukarıda belirttiğimiz dolmuş hatlarını otogara ulaşım için de kullanabilirsiniz. Buna ek olarak Gaziosmanpaşa’dan gelecekler için Akom-Alibeyköy hattı da var.
6
Şehir merkezinden Alibeyköy Cep Otogarı’na nasıl gidilir?
İstanbul’daki aktarma merkezleri sayesinde artık her noktadan bağlantılı hatlar mevcut. Otogara direkt ulaşım sağlayabileceğiniz araçların güzergahlarına uzaksanız bu bağlantı noktalarını kullanabilirsiniz. Dolmuşlar ve İETT otobüsleriyle gelebilir veya taksi, Uber gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gelecekseniz Alibeyköy Cep Otogarı’nın otoparkında yarım saat park etmek ücretsiz.
7
Şehirlerarası Otobüs Seferleri / Alibeyköy otogar transfer ulaşım firmaları
« Son İleti Gönderen: turizmtasimacilik Temmuz 26, 2018, 12:49:38 ÖS »
Alibeyköy otogar transfer ulaşım firmaları

Transfer: Alibeyköy’de inecek yolcular da şehir içi servislerden yararlanabiliyor. Ücretsiz olarak hizmet sunan bu servislerin farklı hatları bulunuyor ve İstanbul’da istediğiniz noktaya mutlaka ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Maslak-İstinye-Sarıyer, 4.Levent-Gültepe, Seyrantepe, Etiler, Şişli-Mecidiyeköy, Beşiktaş-Taksim-Kasımpaşa gibi hatlar işinizi görecektir.
8
Şehirlerarası Otobüs Seferleri / Alibeyköy Otogar Araç Kiralama Servisleri
« Son İleti Gönderen: turizmtasimacilik Temmuz 26, 2018, 12:49:16 ÖS »
Alibeyköy Otogar Araç Kiralama Servisleri

Araç Kiralama: Uzunca bir süre birçok insanla seyahat ettikten sonra sakin kafayla yolculuk etmek isterseniz kiralık araçlar çok iyi bir alternatif olabilir. Cihan Rent A Car, Durmaz Rent A Car, Budget gibi firmalar gidebileceğiniz adresler bu anlamda. Eğer isterseniz internet sitelerinden araçlar hakkında fikir alabilirsiniz.
9
Alibeyköy Otogar Özel Ulaşım Araçları (Taksi, Araç Kiralama, Transfer)
Taksi: Alibeyköy Cep Otogarı pek çok noktaya yakın mesafede olduğundan dilerseniz taksileri de kullanabilirsiniz. 4 TL’den açılıyor taksimetre ve kilometre başına 2,50 TL ödeniyor. Şişli’ye ve Maslak’a 11,1 km, Taksim’e 10,4 km ve Beşiktaş’a 17,2 km mesafede bulunan Alibeyköy Cep Otogarı çevresindeki dilediğiniz taksi durağını kullanabilirsiniz. Dilerseniz Uber uygulamasından özel araç çağırabilirsiniz de.
10
Şehirlerarası Otobüs Seferleri / Alibeyköy Dolmuşlar Otobüs Servisleri
« Son İleti Gönderen: turizmtasimacilik Temmuz 26, 2018, 12:48:30 ÖS »
Alibeyköy Dolmuşlar Otobüs Servisleri

Alibeyköy Otogarı’ndan şehrin çeşitli noktalarına gidebileceğiniz birkaç minibüs hattı bulunuyor. 2017 yılına göre birkaçının ücret bilgisini de paylaşalım sizinle. Vialand – Alibeyköy dolmuşlarını 2 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Saya Yolu Bulvarı’nı kullanan Vialand hattı ise 2,15 TL. Kağıthane ile Alibeyköy Cep Otogarı arasındaki ulaşım ücreti 2,30 TL. 2,40 TL ödeyerek de Alibeyköy – Sanko dolmuş hattını kullanabilirsiniz. Alibeyköy ile Cep Otogarı arasındaki ulaşım 2,15 TL karşılığında sağlanıyor.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10