Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Kabak Koyu Transfer Fiyatları

 • İlan numarası : #2556 > 9 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Kabak Koyu, Fethiye, Turkey

Aşağıda www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi şirketi / firması / kullanıcısı tarafından Toplu Taşıma kategorisinde Kabak Koyu, Fethiye, Turkey merkez ve çevresi için verdiği Kabak Koyu Transfer Fiyatları başlıklı 2556 numaralı ilanını ve detaylarını görüntülüyorsunuz.

Kabak Koyu Transfer Fiyatları
Dalaman havaalanından Kabak koyu ‘na gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Kabak Koyu Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ
160 TL
trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ
250 TL
crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ
350 TL
trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ
190 TL

- İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Toplu Taşıma kategorisinde www.turizmtasimacilik.com sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende Kabak Koyu, Fethiye, Turkey Toplu Taşıma kategorisinde ücretsiz duyuru, hizmet, tanıtım vs ilanı vermek veya firma şirket durak eklemek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " Kabak Koyu Transfer Fiyatları" başlıklı ilan hakkında yorum görüş öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Antalya havalimanı Nereye 	Kalamar hotel ulaşım

  Antalya havalimanı Nereye Kalamar hotel ulaşım

  Toplu Taşıma (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Havalimanı Özel Ulaşım Toplu Yolcu Taşıma Servisi - Online Talep Formu Ad - Soyad Kübra doğan E-Mail [email protected] Cep Telefonu xxxx7296425 Tarih 03.07.2018 Hareket Saati 10.15 Nereden Antalya havalimanı Nereye Kalamar hotel Yolcu Sayısı 3 ye...

 • Bellis delux otel den Antalya Havalimanına 2 kişilik bir transfer hizmeti

  Bellis delux otel den Antalya Havalimanına 2 kişilik bir transfer hizmeti

  Toplu Taşıma (Belek) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: 21 Mayıs 2018 tarihinde Bellis delux otel den Antalya Havalimanına 2 kişilik bir transfer hizmeti almak istiyorum. Çok vip bir araca gerek yok , bizi havalimanına götürebilsin yeterli olur Zaman: Yer: Antalya Serik Kadriye Mah

 • Göcek Ucuz Transfer Ulaşım Firmaları

  Göcek Ucuz Transfer Ulaşım Firmaları

  Toplu Taşıma Göcek (Muğla) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Göcek Ucuz Transfer Ulaşım Firmaları Göcek Otelleri Göcek Airport Transfer Göcek Araç Kiralama Göcek, Fethiye körfezinin kuzeybatısında yer alan, koylarının güzelliğiyle ünlü 2713 nüfuslu bir beldedir. Antik çağda Likya sınırları içinde kalan Göcek, ...Kabak Koyu Transfer Fiyatları Dalaman havaalanından Kabak koyu ‘na gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalama... Kabak Koyu, Fethiye, Turkey Toplu Taşıma www.turizmtasimacilik.com üzerinde ilanı veren yayınlayan İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi