Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

VIP Bodrum Transfer Fiyatları

 • İlan numarası : #2771 > 10 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Bodrum Havaalanı, Bodrum, Turkey

VIP Bodrum Transfer Bodrum Yarımadası seyahatlerinde yerli ve yabancı turistlerin Bodrum Otellerine, Bodrum Yat limanlarına, Bodrum Otogar'ına ve Milas Bodrum Havaalanı transferlerini gerçekleştiriyoruz. Yolcularımıza bölgedeki en yeni ve lüks transfer araç filosu ile hizmet veriyoruz. Yolcularımıza araç seçeneği olarak VIP otomobil, VIP minivan, VIP minibüs, VIP midibüs ve VIP otobüs sınıfında çeşitli araçlar sunuyoruz. Yolcularımızın seçtikleri özel araç ile istedikleri adresten VIP transfer özel ulaşım hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Havaalanı çıkış kapısından çıkan yolcularımız hiç beklemeden karşılanır, araçlarına biner ve diledikleri adrese kişiye özel VIP transfer alarak ulaştırılır. Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız da belirttikleri adresten belirttikleri zaman da özel araçlar ile alınır. Sadece kişiye özel VIP havalimanı transferi sağlanır. Kongre, seminer, düğün organizasyonları ve özel toplantılar başta olmak üzere gruplara özel transfer turizm taşımacılığı hizmetleri sağladığımız gibi üst düzey yöneticilere, sanatçı, ünlü isimlere ve devlet görevlilerine de protokol taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

Milas Bodrum Havaalanı transfer hizmetleri sunarak başladığımız kişiye özel ulaşım servislerimizi kaliteli, güvenli ve aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunmayı başardık. Hedefimiz tüm Bodrum yarımadası lokasyonlarında şu anda olduğu gibi 24 saat ve daima son model vip araçlarla en iyi hizmeti verebilmeyi sürdürmektedir.

Bodrum transfer firmaları arasına girdiğimiz ilk günden itibaren sektörde kaliteyi biz arttırdık. Bodrum transfer şirketleri arasında rekabet çok ciddi boyuttadır. Bu rekabet ortamında sürekli yatırım yapmamız gerekti. Bizler bu yola çıkarken tek hedefimiz mevcut müşteri portföyümüzü her yıl büyük oranda arttırmaktı. Kayıtlı müşteri oranımızı büyük ölçüde arttırırken aynı zamanda da kalitemizi arttırmamız gerektiğini biliyorduk.

Sadece kaliteli hizmet sunmak da yeterli olmayacaktı aynı zamanda en ucuz Bodrum transfer hizmetleri sunmamız gerekiyordu. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik.

Hedeflediğimiz gibi aynı zamanda hem en kaliteli, hem de en ucuz olmayı başardık. Onbinlerce mutlu müşterimiz ile birlikte, siz varsanız biz daima hizmete hazırız.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Meva Turizm Personel Taşımacılığı Taşıma Servisi Fiyatlar Ücretler

  Meva Turizm Personel Taşımacılığı Taşıma Servisi Fiyatlar Ücretler

  Servis Taşıma Firmaları (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Meva Turizm Personel Taşımacılığı Taşıma Servisi Fiyatlar Ücretler İstikrar & Güven & Kalite sloganı ile çıktığımız bu yolda güvenli ve konforlu bir ulaşım artık Meva Turizm ile çok kolay. 1999 yılından bugüne aldığı tüm bilgi ve deneyimlerin...

 • Servis Taşımacıları Okul Öğrenci Personel Taşıma Şirketleri Listesi

  Servis Taşımacıları Okul Öğrenci Personel Taşıma Şirketleri Listesi

  Servis Taşıma Firmaları Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Servis Taşımacıları Okul Öğrenci Personel Taşıma Şirketleri Listesi 148 - SILASER TURİZM PR:-1 sılaser Turizm Personel ve öğrenci servis taşımacılığı alanında 1995 yılında bu yana (www. silaserturizm. com ), Bursada hizmetlerini sürdürmektedir Telefo...

 • İstanbul öğrenci taşımacılık okul servisleri listesi ucuz tavsiye öneriler

  İstanbul öğrenci taşımacılık okul servisleri listesi ucuz tavsiye öneriler

  Servis Taşıma Firmaları (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul öğrenci taşımacılık okul servisleri listesi ucuz tavsiye öneriler telefon iletişim bilgileri 109 - asis turizm nida personel taşımacılığı ltd.şti. PR:-1 personel servisi, personel servis personel taşıma, personel taşımacılığı personel servis...VIP Bodrum Transfer Bodrum Yarımadası seyahatlerinde yerli ve yabancı turistlerin Bodrum Otellerine, Bodrum Yat limanlarına, Bodrum Otogar'ı... Bodrum Havaalanı, Bodrum, Turkey Servis Taşıma Firmaları www.turizmtasimacilik.com