Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Datça Transfer Fiyatları

 • İlan numarası : #2505 > 11 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Datça, Turkey

Datça Transfer Fiyatları
Dalaman havaalanından Datça’ya gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Datça Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ
210 TL
trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ
300 TL
crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ
400 TL
trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ
340 TL

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Ekonomik ve VIP Kaynar Transfer Hizmetleri

  Ekonomik ve VIP Kaynar Transfer Hizmetleri

  Turizm Taşımacılık Firmaları Torba (Bodrum) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Kaynar Transfer Güvenli, Ekonomik ve VIP Kaynar Transfer Hizmetleri. Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri. En Ucuz Fiyat Garantili Kaynar Transfer Fiyatları. Kaynar Transfer Erken Rezervasyon 2018. +905422370542 [email protected]

 • Dalaman Havaalanı Fethiye Günlüklü Koyu Transfer

  Dalaman Havaalanı Fethiye Günlüklü Koyu Transfer

  Turizm Taşımacılık Firmaları (Fethiye) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Dalaman Havaalanı Fethiye Günlüklü Koyu Transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Günlüklü Koyundan Havalimanı'na dönü...

 • Özköprü Turizm Taşımacılık Firması Adres İletişim Telefon Numarası Bilgileri

  Özköprü Turizm Taşımacılık Firması Adres İletişim Telefon Numarası Bilgileri

  Turizm Taşımacılık Firmaları Sancaktepe (İstanbul) Ocak 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Özköprü turizm taşımacılık firması şirketi adres iletişim telefon numarası web sayfası sitesi bilgileri taşımacılık otobüs minibüs kiralama fiyatları hizmetleri hakkında yorumlar şikayetler tavsiyeler. HAKKIMIZDA Şirketimizin kurucusu olan Aziz Köprü...Datça Transfer Fiyatları Dalaman havaalanından Datça’ya gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havaliman... Datça, Turkey Turizm Taşımacılık Firmaları www.turizmtasimacilik.com