Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Hillside Otel Transfer Fiyatları

 • İlan numarası : #2493 > 11 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Fethiye, Turkey

Hillside Otel Transfer Fiyatları
binek BİNEK 1-4 KİŞİ
120 TL
trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ
150TL
crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ
170 TL
trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ
200 TL
Rezervasyon

Hillside Otel Transferi
Dalaman Havalimanı Fethiye Hillside Otel arası yaklaşık olarak 53 km olup Dalaman Havaalanı Fethiye Hillside Otel transferi yolculuğunuz 1 saat 7 dk sürmektedir.
Hillside Otel transfer hizmetleri hakkında 7 gün 2 saat operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıyla bilgi alabilirsiniz.
Dalaman Hillside Otel taksi transfer hizmetlerimizi 2015 – 2016 model özel VIP araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.
Hillside Otel Dalaman Havalimanı taksi transferlerinizde en ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden hillside transfer ücretlerini inceleyiniz.
Hillside Otel Dalaman Havaalanı transfer hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden transfer imkanı sağlıyoruz.
Dalaman Havalimanı Fethiye Hillside Otel Ulaşımlarınız için sizleri isminiz ve soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla güleryüzlü profesyonel ekibimiz karşılıyor ve transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyor.
Hillside Otel Dalaman transferleriniz için otelinizden saat kaçta alınmanız gerektiğini operasyonumuzu arayıp uçak kalkış saatinizi vererek transfer saatinizi öğrenebilirsiniz.
Dalaman Havaalanı Hillside Otel özel ulaşımlarınızda çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.
Hillside Otel taksi transfer ücretlerine Otopark ve Kdv dahildir.
Sizlere en kaliteli en güvenli Dalaman Hillside Otel ulaşım hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış oduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel Vıp araçlarımızla transfer hizmeti sağlamaktayız.
Hillside Otel Dalaman taksi ulaşım rezervasyonlarınızı herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Web sitemizden rezerasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Hillside Beach Club transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan operasyon görevlilerimiz tarafından incelenerek transferiniz teyidi için tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Ekonomik ve VIP Konacık Transfer Hizmetler

  Ekonomik ve VIP Konacık Transfer Hizmetler

  Turizm Firmaları Konacık (Bodrum) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Konacık Transfer Güvenli, Ekonomik ve VIP Konacık Transfer Hizmetleri. Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri. En Ucuz Fiyat Garantili Konacık Transfer Fiyatları. KOnacık Transfer Erken Rezervasyon 2018. +905422370542 [email protected]

 • Dalaman Havaalanı Marmaris İçmeler transfer

  Dalaman Havaalanı Marmaris İçmeler transfer

  Turizm Firmaları (Marmaris) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Dalaman Havaalanı Marmaris İçmeler transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Marmaris İçmeler'den Havalimanı'na dönüş ...

 • Dalaman Havaalanı Bozburun transfer

  Dalaman Havaalanı Bozburun transfer

  Turizm Firmaları Bozburun (Marmaris) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Dalaman Havaalanı Bozburun transfer ihtiyaçlarınızda firmamız siz değerli misafirlerine çeşitli büyüklük ve kapasitedeki farklı araç seçenekleri ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Bozburun'dan Havalimanına dönüş transfer ihtiyaçl...Hillside Otel Transfer Fiyatları binek BİNEK 1-4 KİŞİ 120 TL trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ 150TL crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ 170 TL trans VİP-ARAÇ 4-... Fethiye, Turkey Turizm Firmaları www.turizmtasimacilik.com