Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

İstanbul Atatürk Havalimanı Transferi

 • İlan numarası : #2750 > 22 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Atatürk Havalimanı, İstanbul, Turkey

İstanbul Atatürk Havalimanı Transferi
Atatürk Havalimanı (IATA: IST, ICAO: LTBA) veya eski adıyla Yeşilköy Havaalanı, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan uluslararası havalimanı. Şehrin merkezi bir konumunda bulunan Atatürk Havalimanın'dan Istanbul'un tüm yerleşim yerlerine havalimanı transfer hizmetini web sayfamızdan alabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • İstanbul öğrenci taşımacılık şirketleri firmaları servis fiyatları ücretleri

  İstanbul öğrenci taşımacılık şirketleri firmaları servis fiyatları ücretleri

  Öğrenci Servis Fiyatları (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul öğrenci taşımacılık şirketleri firmaları servis fiyatları ücretleri Taşıma ve ulaştırma alanına sürekli ihtiyaç duymaktayız. Yeni nesil sistemlerimiz ve beklentilerinizi karşılayacak hizmet alanımız ile okul ve öğrenci taşımacılığı kategoris...

 • Meva Tur Taşımacılık Firması Yolcu Öğrenci Okul Servisi Transfer Şirketi

  Meva Tur Taşımacılık Firması Yolcu Öğrenci Okul Servisi Transfer Şirketi

  Okul Servis Fiyatları (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Meva tur taşımacılık firması yolcu öğrenci okul servisi transfer taşıma hizmetleri şirketi telefon iletişim adres bilgileri fiyat ücret listesi hakkında bilgiler tavsiyeler yorumlar şikayetler. Aşağıda Meva turizm taşımacılık şirketinin vermiş olduğu...

 • İstanbul Personel Servisi Taşımacılık Şirketleri Firmaları

  İstanbul Personel Servisi Taşımacılık Şirketleri Firmaları

  Servis Fiyatları (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul Personel Servisi Taşımacılık Şirketleri Firmaları Günümüzün en zorlu koşullarından birisi de kuşkusuz trafik sorunudur. İstanbul ‘da günden güne trafik yoğunluğunun artması ve buna paralel olarak ulaşımda ki aksaklıkların özellikle iş yerler...İstanbul Atatürk Havalimanı Transferi Atatürk Havalimanı (IATA: IST, ICAO: LTBA) veya eski adıyla Yeşilköy Havaalanı, İstanbul'un Avrupa Yak... Atatürk Havalimanı, İstanbul, Turkey Servis Fiyatları www.turizmtasimacilik.com