Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Antalya Havalimanı Transferi

 • İlan numarası : #2748 > 13 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Antalya, Turkey

Antalya Havalimanı Transferi
Antalya Havalimanı, Türkiye'nin Akdeniz kıyısıdaki başlıca turizm ve tatil merkezi olan Antalya'nın şehir merkezinin 10 km. doğusunda yeralmaktadır. Büyük ve modern havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiye'nin güney sahillerine gelen milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yolcu trafiğine göre Avrupa'nın en kalabalık havalimanı listesine göre Avrupa'nın 14. en yoğun havalimanıdır. Türkiye'deki Havalimanı İstatistikleri göre, toplam yolcu trafiği bakımından ikinci havalimanıdır. Antalya Havalimanı ile Alanya,Antalya Merkez, Beldibi, Belek, Çamyuva, Çıralı, Döşemealtı, Göynük, Kaş, Kemer, Kiriş, Kızılağaç, Korkuteli, Kumluca, Kundu, Lara, Olimpos, Side-Manavgat ve Tekirova bölgelerine transfer hizmeti sağlanabilmektedir.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Maxx Royal Belek Golf Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer

  Maxx Royal Belek Golf Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer

  Havalimanı Transfer Fiyatları (Belek) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Maxx Royal Belek Golf Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstik...

 • Concorde De Luxe Resort Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Concorde De Luxe Resort Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Havalimanı Transfer Fiyatları Kundu (Antalya) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Concorde De Luxe Resort Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet ...

 • Kas - Dalyan transfer hizmeti

  Kas - Dalyan transfer hizmeti

  Havalimanı Transfer Fiyatları Dalyan (Dalaman) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Kas - Dalyan transfer hizmetimiz için araç ve fiyat seçeneklerimiz aşağıdadır. Lüffen "tekyön" yada "gidiş dönüş" seçeneklerinden birini işaretleyip devam butonuna basınız. Renault Fluence Tek Yön - 110 € Gidiş - Dönüş - 220 € Renault Traffic Tek Yön...Antalya Havalimanı Transferi Antalya Havalimanı, Türkiye'nin Akdeniz kıyısıdaki başlıca turizm ve tatil merkezi olan Antalya'nın şehir merke... Antalya, Turkey Havalimanı Transfer Fiyatları www.turizmtasimacilik.com