Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Esenboga Havalimanı Transferi

 • İlan numarası : #2749 > 27 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Esenboğa Havalimanı, Ankara, Turkey

Esenboga Havalimanı Transferi
Esenboğa Havalimanı 1955 yılında Çubuk Ovası'nda kurulmuştur. Ankara ili Çubuk ilçesi sınırları içinde olan Esenboğa Uluslararası Havalimanı Ankara şehir merkezine 28 km uzaklıktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı ile Alacaatlı, Bahçeli, Balgat, Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Cebeci-Mamak, Demetevler, Dikmen, Emek, Etimesgut, Gölbaşı, İncek, Keçiören, Kızılay, Merkez, Mustafa Kemal, Oran, Ostim, Sincan, Türkkonut, Turkuaz Evleri, Yenimahalle ve Yaşamkent bölgeleri arasında transfer hizmeti sağlanabilmektedir.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Vip Transfer Fiyatları (Belek) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ....

 • Delphin Palace De Luxe Collection Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Delphin Palace De Luxe Collection Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Vip Transfer Fiyatları Kundu (Antalya) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Delphin Palace De Luxe Collection Kundu - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. ...

 • Antalya Havaalanı Transfer talepleri

  Antalya Havaalanı Transfer talepleri

  Vip Transfer Fiyatları Aksu (Antalya) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havaalanı Transfer telefon ikonu Talep sahibine telefon edebilirsiniz. Detaylar: Isparta yolu üzerinde Kurşunlu Şelalesi kavşağını geçtikten sonra diğer kavşağa yetişmeden sol tarafta bulunan iş yerimden uçağıma yetişebilmek için 28.04.2018 t...Esenboga Havalimanı Transferi Esenboğa Havalimanı 1955 yılında Çubuk Ovası'nda kurulmuştur. Ankara ili Çubuk ilçesi sınırları içinde olan Es... Esenboğa Havalimanı, Ankara, Turkey Vip Transfer Fiyatları www.turizmtasimacilik.com