Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Ulaşım

 • İlan numarası : #2742 > 15 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Antalya, Turkey

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Ulaşım
1 Ekim 1997 tarihinde Antalya Kültür Merkezi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi, 3.000 m2 taban alanda olmak üzere iki katta toplam 6.000 m2 kapalı alana sahiptir. Cam Piramit olarak da bilinen Merkez, Sabancı Vakfı tarafından yaptırılarak kullanım hakkı Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmiştir.

Hasan Subaşı Kültür Parkı içerisinde yer alan, etrafı dairesel şekilli süs havuzlarıyla çevrili ve 4 cepheden girişi bulunan piramit yapı, her yönüyle çağdaş mimarinin örnekleri arasında yer almaktadır. Giriş ve bodrum olmak üzere iki kattan oluşan Fuar Merkezi'nin giriş katındaki ana salonun üzeri uzay çatı ile örtülmüştür. Uzay çatının yerden yüksekliği 22.76 metre olup, 5.710 m2 renkli titanyum mavisi ısıcam ile kaplanmıştır. Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi'nde içerideki tüm birimleri kapsayan klima tertibatı ve teknik donanımıyla, pek çok ulusal ve uluslararası kongre, seminer, sergi ve konferanslar için ideal yapıda beş adet salon bulunmaktadır. Bunların en büyüğü Toros Salonu olmak üzere sırasıyla alt kattaki Meltem, Düden ve iki adet paralel toplantı salonlarıdır.

Toros Salonu: Konferans amaçlı kullanımında teleskobik tribünlerle 2.400 kişilik oturma kapasitesine, sergi amaçlı kullanımında ise 2.050 m2 alanda fuar kurma imkanı vardır. Salon içerisinde her türlü organizasyona hizmet verebilecek şekilde donanmış ses, ışık, görüntü sistemi ve seyyar simültane tercüme kabinleri mevcuttur. Salonda bulunan dev ekranda organizasyon sırasında çeşitli grafik ve animasyon gösterileri sunulabilmektedir. Ayrıca, salonda Türkiye'de ilk defa kullanılan Widi Wall görüntü sistemi mevcuttur.

Meltem Salonu: Konferans ve toplantı amaçlı kullanılabilecek 417 m2 salon, 440 kişilik kapasitesi ile seyyar simültane kabinlerine sahiptir. Salon içerisinde toplantı ve konferanslarda kullanılmak üzere son sistem teknik ekipman mevcuttur. Düden Salonu: Konferans ve toplantı amaçlı kullanılabilecek 307 m2 salon, 340 kişilik kapasitesi ile dört adet sabit simültane tercüme kabinine sahiptir. Fuar Merkezinde 87 m2'lik 50'şer kişilik 2 salon mevcuttur. Bu salonlar ihtiyaca göre toplantı odası, sanat galerisi, basın odası ve kafeterya olarak düzenlenebilmekte, etkinlikler sırasında salonlar arasında ses ve görüntü aktarımı yapılabilmektedir.

Cam piramit içerisinde bedensel engelliler için asansör, telefon ve tuvalet mevcuttur. Fuaye, VIP odası, doktor odası, büfe, vestiyer, servis mutfağı ve teknik bölümler bina içerisindeki diğer bölümlerdir. Kral yolu adıyla anılan ve 15.000 m2 alana yayılan açık sergi alanında her biri 265 m2 üzere on adet yarı açık sergi alanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi'ne ait 500 araba kapasiteli otopark, açık sergi alanı olarak da kullanılabilmektedir.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi

  Champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi

  Toplu Ulaşım Fiyatları (Antalya) Mayıs 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Detaylar: champion holiday village kemer hotel-antalya havaalanı transferi 2 kişi Zaman: Yer: İstanbul Sancaktepe Göynük Mah

 • Demre Transfer Fiyatları Ücretleri En Ucuz Paylaşımlı Özel Servis

  Demre Transfer Fiyatları Ücretleri En Ucuz Paylaşımlı Özel Servis

  Toplu Ulaşım Fiyatları Demre (Antalya) Ocak 28, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Demre Transfer Fiyatları Ücretleri En Ucuz Paylaşımlı Özel Servis HAVALİMANI TRANSFER > ANTALYA > DEMRE Destinasyon Antalya Havalimanı Demre Mesafe155 KM Süre2 Saat 28 Dakika Demre Transfer Fiyatları 1-4 Kişi Binek AraçAntalya Havalimanı / AYT ...

 • Antalya Havalimanı Belek Transfer En İyi Firmalar Şirketler Tavsiye Öneri Yorumlar

  Antalya Havalimanı Belek Transfer En İyi Firmalar Şirketler Tavsiye Öneri Yorumlar

  Toplu Ulaşım Fiyatları Antalya Havalimanı (Antalya) Ocak 27, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havalimanı Belek Transfer En İyi Firmalar Şirketler Tavsiye Öneri Yorumlar Antalya havalimanı belek transfer firmaları arasında sektöre öncülük eden ve kaliteli hizmet taşıyan yegane firmaların başında geliyoruz. Bundan dolayı büyük bir mutlu...Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Ulaşım 1 Ekim 1997 tarihinde Antalya Kültür Merkezi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Sabancı Ko... Antalya, Turkey Toplu Ulaşım Fiyatları www.turizmtasimacilik.com