Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Gaziantep havalimanı Nizip havaş yolculuk süresi ne kadar

 • İlan numarası : #2256 > 22 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Gaziantep, Turkey

Gaziantep havalimanı Nizip havaş yolculuk süresi ne kadar kaç saat sürer ne kadar sürede gidiyor varıyor kalkış varış noktası güzergahları saatleri hakkında bilgiler tavsiyeler bilet ücreti ne kadar indirim, var mı yolcu indirme bindirme yerleri noktaları.

Yolculuk Süresi
Yaklaşık 60 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Bilet Fiyatı
18,00 TL (KDV dahil) ​

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Latanya Palm Hotel Kumluca - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Latanya Palm Hotel Kumluca - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Ne Kadar Sürer Kumluca (Antalya) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Latanya Palm Hotel Kumluca - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Değ...

 • Muğla Milas Bodrum Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

  Muğla Milas Bodrum Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

  Ne Kadar Sürer Bodrum Havaalanı (Bodrum) Mayıs 24, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Muğla Milas Bodrum Havalimanı’na Nasıl Gidilir? Milas Bodrum havalimanı, Muğla’nın Milas ilçesine 18 kilometre ve Bodrum’a 35 kilometre uzaklıkta yer alır. Bodrum Milas kara yolunda bulunan havalimanına; taksi, minibüs ve servisler ile gidilebilir.

 • Şanlıurfa havalimanı Merkez havaş yolculuk süresi ne kadar

  Şanlıurfa havalimanı Merkez havaş yolculuk süresi ne kadar

  Ne Kadar Sürer (Şanlıurfa) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Şanlıurfa havalimanı Merkez havaş yolculuk süresi ne kadar kaç saat sürer ne kadar sürede gidiyor varıyor kalkış varış noktası güzergahları saatleri hakkında bilgiler tavsiyeler bilet ücreti ne kadar indirim, var mı yolcu indirme bindirme yerleri nok...Gaziantep havalimanı Nizip havaş yolculuk süresi ne kadar kaç saat sürer ne kadar sürede gidiyor varıyor kalkış varış noktası güzergahları s... Gaziantep, Turkey Ne Kadar Sürer www.turizmtasimacilik.com