Ağustos 01, 2021, 10:39:37 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Mersinde Personel Taşıma Ve Öğrenci Taşıma Servis İşi Yorumlar

Başlatan turizmtasimacilik, Mart 09, 2019, 02:48:40 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

arkadaşlar servis işi karlı ama zamanla olur çevreyle olur.şöyle düşünün hangi esnaf aglamıyor para kazanamıyorum diye.ama yaptıgı işi bırakanda pek yok.servis işi
1 sanılanın aksine riskli degil
2 paran enflasyona yenilmez
3 pirim yapar ticari plakan varsa
4 yorucu degil ilerleyen yaşlarda yapılabilir
5 dükyan işletmek gibi zor degil yada ek iş olarakta yapılır
6 ticari plakayı satması kolaydır (ben küçük altına benzetiyorum)

servis işini riski sevmeyen herkese tavsiye ederim şöförde çalıştırılabilir araç takip sistemi kurulup şöförün her hareketini izlersiniz.ayda 30 ye.

turizmtasimacilik

Merhaba koniks okurları uzun süre önce yazmıştım yazımı daha sonra askere gittim ve şimdi atamam oldu yaklaşık olarak Bir yıldır bir devlet kurumunda İstanbul'da memur olarak çalışmaktayım.Dolayısıyla servis işini yapamadım nasip olmadı o zamanlar düşünüyordum halada düşünmüyor değilim acaba deniyip iş hakkında tecrübelerini bize aktaracak üyemiz var mıdır Saygılar...

turizmtasimacilik

Arkadaşım EKAP a üye olun orada araç kiralamak isteyen resmi kurumların ihaleleri var, size yakın olan bölgedeki ihalelere girin, ihale size kalınca şartnamede belirttikleri aracı satın alır resmi kuruma teslim edersiniz, kiralamalar 12 aylık süreler ile yapılıyor ve ödemeler garantili , genellikle çift kabin, doblo türü araçlar ve 13+1 minibüsler çok talep ediliyor.

turizmtasimacilik