Nisan 22, 2021, 08:34:08 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Araç Alıp Kiraya vermek Mantıklımı Karlımı Tavsiyeler

Başlatan turizmtasimacilik, Nisan 11, 2019, 03:03:04 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Araç Alıp Kiraya vermek Mantıklımı Karlımı Tavsiyeler, Neden Arabamı Kiraya Vermeliyim ?

Son zamanlar insanlar faizsiz, risk almadan yatırım kaynakları aramaktadırlar. Yapılacak yatırımın geri dönüşü, yapılan yatırımın değerine uygun olması herkesin arzu ettiği bir durumdur. İnsanlar ikinci bir ev satın alırken, kiraya vermek gibi düşünceler ile satın almaktadır. Şu zamanda ortalama 100 Bin TL ye ortalama bir daire satın almak mümkündür. Bu rakamlara yakın evlerin ortalama kira bedeli 300 ile 500 TL arasında değişmektedir. Yani yatırmış olduğunuz paranın size bir yıllık dönüşümü ortalama 4.800 TL olacaktır. ortalama 22 Sene yani 264 ay sonunda paranızı amorti etmiş olacaksınız. Yani yatırm yapacağınıza değmeyecektir. Bunu Altın yatırımı için sadece kısa ve öz düşünelim, sabah uyandığınızda altında şok düşüş yaşadığını görebilirsiniz. Ya da yatırım yapıp ticarete atılıyorsunuz, vergiler, kiralar, eleman vs vs. bir sürü stres kaynağı...

Bizim teklifimiz çok net ve risksiz bir yöntem !!! Hemen senaryolarımızı üretelim.

Hiç kendinizi sıkıntıya sokmadan 4 yıl vade ile araç satın aldığınızı düşünelim. Aracınızın aylık getirisi ortalama 1.200 - 1.500 TL aylık gelir elde ediyorsunuz. Aylık taksitlerinizi fazlasıyla karşılıyor. Tabi hemen aklınıza kaza vb. durumlar geliyor. Aracımız kaskolu kesinlikle bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Matematiğe gerek kalmıyor. Hizmet süreniz dolduğu zaman ortalama piyasa değeri, 30 Bin ile 35 Bin arası olan bir araç sahibi oluyorsunuz.

Mevcut aracınızın kredi taksitlerini ödemekte zorluk çekiyorsanız ve bankalar tarafından kredibilitenizin zarar görmesini istemiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek, aracınızın mevcut borcunu kendi kendine ödemesini sağlayabilirsiniz.

Kısacası şu zaman da yapılabilecek yatırımlar arasında, en risksiz, zararsız ve yorucu olmayan yatırım yöntemidir.

turizmtasimacilik