Ağustos 10, 2020, 01:24:42 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Antalya Havaalanı Transfer Firmaları Şirketleri En İyi

Başlatan turizmtasimacilik, Temmuz 26, 2018, 11:14:06 öö

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Antalya Havaalanı Transfer Firmaları Şirketleri En İyi

Transfer: Özel aracın verdiği rahatlığı ve huzuru sunabilen başka bir seçeneğiniz daha olduğunu sanmıyoruz. Bu yüzden Antalya Havalimanı'na ulaşımınızı bile eğlenceli hale getirirken kalabalığı sorun etmeyeceğiniz için transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Nerede olursanız olun, şoförlü araçlarla adresinizden Antalya Havalimanı'na kadar gitmek dururken neden endişe edesiniz ki. Bu sebeple internet üzerinden rezervasyon yaptırarak ve kendinize uygun aracı seçerek zahmetsiz bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Eğer şahsi aracınızla gidecekseniz havalimanında otoparkın saatlik ücreti yaklaşık 15 TL oluyor. Antalya Havalimanı'nın resmi internet sitesi üzerinden giriş ve çıkış saatlerinizi belirleyerek otopark ücret hesabı yapabiliyorsunuz.

turizmtasimacilik

Antalya merkeze veya evinizin otelinizin önüne kadar direk havalimanından ulaşımın en kolay ucuz yolu https://www.antalya-transport.com firmasının her saat başı toplu paylaşımlı ulaşım servislerini kullanmaktır.

turizmtasimacilik