Ağustos 10, 2020, 02:00:22 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Kapadokya’da Ulaşım Hakkında Toplu Taşıma Otobüs Servisleri

Başlatan turizmtasimacilik, Temmuz 26, 2018, 11:15:12 öö

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Kapadokya'da Ulaşım Hakkında Toplu Taşıma Otobüs Servisleri

Yüzlerce otobüs ve uçak firmasının biletlerini bulabileceğiniz, Türkiye'nin en büyük online bilet satış platformu keyifli okumalar diler!

Çok geniş bir coğrafyaya yayılan Kapadokya'da şehir içi ulaşım toplu taşıma araçları bakımından fazla gelişmemiş olsa da özel araç kiralama veya transfer hizmetlerinin olmasından dolayı gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Kapadokya bölgesinde en çok tercih edilen toplu taşıma araçları arasında minibüs ve otobüsler bulunuyor. Bunun yanı sıra taksileri de tercih edebilirsiniz. Özellikle hava limanından şehir merkezine ulaşımda toplu taşıma araçları daha karlı olabiliyor. Nevşehir ile Uçhisar arasında sabah 7'den akşam 7'ye kadar ulaşım sağlayabileceğiniz şehir içi otobüsler bulunuyor.

turizmtasimacilik

Nevşehir merkeze veya evinizin otelinizin önüne kadar direk havalimanından ulaşımın en kolay ucuz yolu https://www.antalya-transport.com firmasının her saat başı toplu paylaşımlı ulaşım servislerini kullanmaktır.

turizmtasimacilik