Kasım 24, 2020, 09:15:56 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Mersinde Personel Taşıma Ve Öğrenci Taşıma Servis İşi Yorumlar

Başlatan turizmtasimacilik, Mart 09, 2019, 02:48:40 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Mersinde Personel Taşıma Ve Öğrenci Taşıma Servis İşi Yorumlar

Başlıktada belirttiğim gibi Servis işine girmeyi planlıyorum. Elimde 50.000 TL nakit +100.000 TL cekebilecek kadar da kredi imkanım var.Mersinde Servis işine girmeyi planlıyorum Daha önceden bu işi yapan yada bana yardımcı olabilecek girişimci arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

turizmtasimacilik

Servis işinde çevren olması lazım. Sana kim servis verecek . öyle yağlı servisleri şirketler kapıyor sen onların adına taşıyorsun . aysonunda senin paranı vermiyorlar erteliyorlar sen mazotu kartla alıyorsun ondan sonra da çık işi içinden çıkabilirsen. Hele hele krediyle hiç tavsiye etmem. Zaten 50.000 tl yeter . ancak başka işler yap ama kimseye kaptırma paranı. böyle dersen herkes sana fikir verir beraber iş yapalım der ama sonunda...... Allah korusun. Tabi bu söylediğim herkes için geçerli değil. Kimse yanlış anlamasın.

turizmtasimacilik

selam arkadaslar bende bu konuyla alakalıyım su an 4 yıllık kredıyle servıs aracı almayı dusunuyom kredıyı aldıgım sırket bana 4 yıl sozlesme yapıo aracın borcu bıtene kadar calıscam sızce nasıl olur bılgınız varsa benım paylasın

turizmtasimacilik

bu konu benimde ilgimi cekiyor..güncel kalmasi sevindirici olur.tryagain, son yazindan beri 2 ay gecmis..bu konuda mesafe kaydettinmi??bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak isterim..

turizmtasimacilik

Ben de bu işi düşünüyorum.Tek sorun çevren yoksa firmaya çalışıyosun.Geriye kalan para aracın amortismanını masraflarını bir de senin harrçlığını anca karşılıyor.İki üç okul sevisi ya da kurum servisi yapman gerekiyor.Kazanmak için.Artı yönü aracın plakan her zaman para.

turizmtasimacilik

nasil bir yol izlemek lazim??..ilk önce arabayi alip sonrami is arastirmak gerekiyo..yani turizm sirketine gidip "benim aracim var bana is verirmisiniz??" mi diyorsun, yoksa turizm sirketine basvuruyosunda sana is veriyorlar ona göre arabami aliyorsun??nasildir bunun yolu??

turizmtasimacilik

mrb ben 2 ay öncesine kadar ankarada servisçilik yapıyordum.ankarada servis plakaları çok degerlendi şu an 250 bin tl civarı.ankarada hiç işten anlamasan gene kazanırsın ayda 5 bin tl.
şu an kocaelindeyim kocaeli p plaka aldım.burda kocaelinde bu işi yapmak isteyenler varsa yardımcı olurum.
kazancı güzel burda daha yeni oldugum halde ayda 4000 bin tl kazanıyor.ama şuda var tabi hepsi kar degil araç bakım tamir. kasko gibi giderler var ama uzun vadede plakada pirim yapıyor.ben plakayı 28 bin tl ye aldım şu an 45bin tl oda ayrı bir artı oluyor.

turizmtasimacilik

slm ben sizin yerinizde olsa boyle bir hata yapmam bende yıllardır istanbul gibi biyerde serviscilik yapıodum ve biraktım hala arabamız serviste calışmakta sizin yerinizde olsam mersin gibi biyerde 150 bin tl merkezi biyerden hat alır minibüscülük yaparım daha iyi kazanırsın.... saygılarımla ilgilenirsen detaylı anlatırım..

turizmtasimacilik

150 bine canavar gibi otobüs alınır ve uzun yol calışılır hiç kazanmazsan ayda 15 bin kazanırsın..

turizmtasimacilik

minübüste mantıklı ama bagladıgın para kadar para kazanırsın dogru degilmi.ankarada ayda 10 bintl kazanan hat 1.3milyon tl dir.mersin i iyi bilmiyorum ama iyi kazanan hattı 150bine vermezler bundan eminim.
ama dolmuş dolmuştur tabi sabırla beklersen pirim yapar.

turizmtasimacilik

Kredi kullanmadan aervis alabilme imkanın varsa bu işe girebilirsin işin içine krediyi katarsan sıkıntı çekersn aç kalmazsn ama çok da kazanmazsn örnek olarak ist. de 2500 3000 tl den asağıya fatura kesmezsin mazotu vs. masraaflar düştüğünde rakamda tabiki düşecek ayrıca sakın 2. el araç alma
Saygılar..

turizmtasimacilik

1,3 istanbuldan aldıgın bir minibüs en az 18 bin kazanır istanbulda mersini biliyorum arkadasım anlatmıştı iihaleye girip 150 200 bine çarşıdan yarım otobüs hattı alınır deli para kazanılır diyodu sen daha iyi bilirsin mersinliysen...

turizmtasimacilik

ikinci el araçma alma diyolar neye dayanarak diyolar anlamıyorum araç temiz olsun yeterki gidip 100 milyarada araba allıp 25 liraya servis ceken var 20 milyara alıp 40 liraya servis cekende var onemli olan cevren olması iş ayarlıya bilmem...

turizmtasimacilik

Sen cortex i dinle arkadaşm 50 bin liranı 0 temiz servis almak yerine 200 bin yapmş servisi al sürekli trafikte olan servisi basından binbir türlü iş gerçmiş olabilecek servisi 1 yıl sonrada araçın motoru askıya çıksn.Ben zaten senin kötülüğünü istemiştm 0 araç al diye
Saygılar...

turizmtasimacilik

amma cok bilen varmış aga neyse herkes bildigi işi yapsın ben bişey demiyorum.... benim anlatmak istedigim bole gidip atlayıp araba alan iş yapamayıp 2 ayda satmaya karar veren kişilerden almandı sıfır bi araca plaka taktın gitti 15 bin.... anlayana

turizmtasimacilik