Temmuz 11, 2020, 02:02:40 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Servis Taşımacılığına Girmek İçin En Az Kaç TL Para Sermaye Gerekir?

Başlatan turizmtasimacilik, Mart 09, 2019, 03:04:15 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Servis Taşımacılığına Girmek İçin En Az Kaç TL Para Sermaye Gerekir?

babam tuzla piyadenin servisini çekiyor bizim Ducato 35.000 lira şu an aldığı para 90 liramı neydi 115.000 liraya mal edilmiş 2013 model sprinterda aynı parayı alıyor yani krediye felan gireceğinize şuan bende 100.000 olsa bir sprinter alacağıma iki Ducato alırım

turizmtasimacilik

Kardeşim birde dizi sektöründe çalışan servis araçları var.bu araçlar set saatine göre insanları sabah Kadıköy ve Taksim'den alır.tabi taksim ayrı Kadıköy ayrı servis akşamda set 10 dan önce biterse aynı yere bırakır.10 dan sonra evlere dağıtım olur.mazot sıkıntısı olmaz mazotu prodüksiyon verir. Ilgilenirsen detaylı bilgi veririm.bende sinema ve dizi sektöründeyim ama ben farklı bir iş yapıyorum.

turizmtasimacilik

Bence bu çile çekilmez, Farklı yerler farklı saatler bütün gün bağlısın set uzuyo sabahlama felan oluyo biraz sıkıntılı iş gibi geldi bana dizi sektöründe servisçilik.

turizmtasimacilik