Temmuz 31, 2021, 09:48:59 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Servis İşine Girecekler Hangi Marka Araç Almalı Tavsiyeler Öneriler?

Başlatan turizmtasimacilik, Mart 09, 2019, 03:05:04 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Servis İşine Girecekler Hangi Marka Araç Almalı Tavsiyeler Öneriler?

2.el ducato alsam bi ton sorunları çıkıcak boyna. 2014 mercedes alırım. sorunsuz binerim kafam rahat olur. büyük bir firmayla ortalama sorunsuz rahat 4 yıl çalışabilirim.
ama tabi mercedese verceğim parayla 2 tane ducato alırım. ama bu 2 ducatoyu nasıl bir firmaya bağlıcam işde o sıkıntı. 2014 mercedesi hangi firmaya gitsem kabul eder. iş sıkıntısı çekmem.
şuan bulunduğum bölgede. 3 veya 4 yaşını aşmış araçları pek kabul etmiyorlar.
ama bu sektörde daha önce çalışmadığım için. ilk etapda ducato ile yola çıkmam daha mantıklı geliyor. ama ilerde ben bu aracı nasıl satıcam kime satıcam. elimde patlar. veya çok çok ucuza satmam lazım

turizmtasimacilik

paran ve emeğinle rezil olduğun bir iş 4 adet 27 lik bir adet 31 kişilik vardı lanet olsun dedik sattık şirketten para alamazsın iş bulursun servis sorumlusu kıllar elinden alır adam firmayla 200ye anlaşır sana 100 verir 3 yılda araba yenile onuda benden al der saatin belli olmaz kazası cezası arızası derken ne para kazanırsın ne çalışmış olur araç bozulur personel taksiyle gider hepsi sana yazılır dam durakta beklemez gelir kavga edersin kadınlar dırdırdır beynini yer beni ordan al buraya bırak sanki holding sahibi gbi kravat tak traş ol asla paranla patron olamıcan bir iş hiç bir şirkette beş para etmez

turizmtasimacilik

facelift sprinter lar yavaş yüzünü göstermeye başladı. yeni gelicek araçların suanki fiyatların %5 ila %10 arasında zamlı şekli olucak diye tahmin ediliyor..

turizmtasimacilik

güzel yeni araç alırım. daha saygın davranırlar. daha kültürlü bir firmanın servisini verirler herhalde
eski araç alırsam. maliyet ucuz olur ama bu safer kalitesiz lagalugacı firmanın personellerini taşımak zorunda kalırım.
ne yapsam acep.

turizmtasimacilik

normal işci personel servisi. okul servisi çekemem çünkü 2 yıl servis şöförlüğü yapmış olmam gerekiyormuş. ama benim henüz servis şöförlüğü tecrübem yok.
sadece 70 bin tl lik birikimim. e sınıfı ehliyetim ve src belgem var.

turizmtasimacilik