Temmuz 31, 2021, 09:59:06 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Araç Kiraya Verirken Nelere Dikkat Edilmeli Önemli Hususlar?

Başlatan turizmtasimacilik, Nisan 11, 2019, 03:00:35 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

 Araç Kiraya Verirken Nelere Dikkat Edilmeli Önemli Hususlar? Rent a car veya diğer firmalara aracınızı kiraya verirken dikkat edilmesi gereken onlarca kural vardır. Bunlara dikkat edilmeden kiraya verilen araçlara size sıkıntı yaratacaktır.

turizmtasimacilik

"Arabamı kiraya vermek istiyorum!" Diyenler için Öneriler
Çeşitli sebeplerle araba sahipleri araç kiralama ihtiyacı duyabilmektedir. Banka kredisiyle alınmış olan araçların geri ödemesinde kolaylık olması, nakde ihtiyaç duyulması, belirli bir dönem sahip olunan arabaya ihtiyaç duyulmayacak olması vb. sebepler araç kiraya verme gerekçeleri olabilmektedir.

turizmtasimacilik

Araba kiraya verme sistemi nasıl çalışmaktadır?
Genel itibarıyla, şahıslardan araba kiralama durumu Rent A Car şirketleri tarafından talep edilmektedir. Söz konusu durum çerçevesinde bir şahıs, bir şirkete araba kiralamış olur ve Rent A Car firması kira bedeli olarak aylık bir tutarı araç sahibine öder.

Araç kiraya verme getirisi ne kadardır?
Kira getirisi aracın modeli, yaşı ve km bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 800TL-2000TL arasında bir getiri söz konusu olabilmektedir.

turizmtasimacilik