Haziran 22, 2021, 07:51:04 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Üniversite Servisleri Okula Bağlımıdır Yoksa Bağımsızmı Çalışır?

Başlatan turizmtasimacilik, Ocak 29, 2018, 02:10:34 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Üniversite Servisleri Okula Bağlımıdır Yoksa Bağımsızmı Çalışır? Üniversite öğrenci taşımacılık işleri nasıl yapılıyor bu sektöre girmek için ne yapmalı?

turizmtasimacilik

Üniversite servisleri üniversite yönetimi tarafından heryıl ihale yöntemi ile servis taşımacılarına verilir. Özel üniversitelerin çoğunun kendi bünyesinde servisleri bulunmaktadır.

Bunun haricinde üniversiteden bağımsız isteğe talebe göre servis güzergahı oluşturan özel servis taşımacıları vardır.
Bu taşımacılara sizin güzergahınızı belitmeniz durumunda ve servisi kullanmaya karar vermenin durumunda, sizin bulunduğunuz semttende geçmeye başlayacaktır.

turizmtasimacilik

Türkiyenin tüm illerinde şehir merkezi ve kampüsler arasında özel servis taşımacılığı yapan firmamız, sizinde ulaşımını en hızlı ucuz ve güvenilir bir şekilde sağlamaya hazırdır. Bize gideceğiniz kampüs adı ve oturduğunuz adresi bildirmeniz yeterli, size hemen dönüş yapıp, sizin adresinizden servisin kaçta geçtiği bildirilmektedir.

turizmtasimacilik