Ağustos 04, 2021, 06:34:21 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç Tel No nedir?

Başlatan turizmtasimacilik, Ocak 29, 2018, 08:40:07 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç Tel No nedir? Hızlı geçiş sistemi olarak bilinen HGS otoyol gişelerinde sıra beklemeden geçilmesine olanak sağlayan bu sayede vakit kaybettirmeden ulaşmak istediğini yere duraklamadan ulaşmanızı sağlayan bir tanıma sistemidir.Hızlı geçiş sistemlerinde bir kart yada etiket vasıtası ile gişelerden geçtiğinizde radyo frekans sistemi araçta bulunan bu sistemi görerek kartın bağlı bulunduğu hızlı geçiş sistemi hesabından tahsilatı gerçekleştirir.Hızlı geçiş sistemi ön ödeme özellikli bir sistemdir.Karta bir hesap tanımlanı ve bu hesaba yüklenen bakiyeden geçiş ücretleri otomatik olarak düşer.

Hızlı geçiş sisteminden geçiş yaptığınızda kartınızın bağlı olduğu hesabınızda limit olmadığı takdirde ücret ödemeden geçtiğiniz için 7  gün içinde geçiş ödemesinin yapılması zorunludur.Bu ödeme yapılmadığı takdirde hem tebligat gönderme işlemleri başlayacak hem de ödeme yapmanız gereken tutar cezaya düşecektir.Ceza tutarı geçiş ücretinin 11 katıdır.Bu nedenle hızlı geçiş sistemlerinin bağlı bulunduğu hesapların takibi çok önemlidir. Hesaplara otomatik ödeme talimatı verilmediğinde düzenli olarak hesabın kontrolü gerekir.Bu hesabın kontrolü ise Ptt şubelerinde internetten yada HGS müşteri hizmetlerinden yapmak mümkündür.Hızlı geçiş sisteminde yeterli bakiye bulunması  cezalı duruma düşmenizi engellemesinin yanı sıra geçişlerden %20 indirimli olarak faydalanmanızı sağlar.

HGS Müşteri Hizmetleri Numarası
Hızlı geçiş sisteminde yaşanılan her türlü sorun , bakiye sorgulama , kaçak geçiş  yada geçiş ihlal bilgisi ,araç değişikliği yapılması durumunda hangi prosüdürlerin izlenmesi gerektiği , kaçak geçiş itirazları , hızlı geçiş sistemi tanıma kartınızın okumaması , kartın montaj sorunu  ve benzer şekilde yaşanılan sorunlar için müşteri hizmetlerinde 7/24 kesintisiz destek almanız mümkün. Hızlı geçiş sistemi için özel olarak oluşturulan müşteri hizmetleri numarası  444 11 17 olarak kayıtlıdır.Sabit hatlardan yada cep telefonlarından normal tarifenize dahil olan ücretten 444 11 17 numaralı telefonu arayarak sorularınızı kolayca yanıt alabilirsiniz.

HGS Sisteminin Bağlı Olduğu PTT Hesapları İçin Müşteri Hizmetleri Numarası
PTT'nin hızlı geçiş sistemi hesapları ile ilgili bilgiler içinse ayrı bir müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır.bu numara doğrudan PTT'ye ait bir  müşteri hizmetleri numarasıdır.Bu nedenle sadece hızlı geçiş sisteminin bağlı olduğu hesabınızla ilgili detay bilgilerine ulaşmanız mümkün olacaktır.PTT'ye bağlı hesap sorgulama , limit , otomatik ödeme talimatı soru ve sorunları ile ilgili bilgilere ulaşmak için 444 17 88 numaralı PTT HGS müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Abank Müşteri Hizmetleri/ Telefon Çağrı Merkezi / İletişim Numarası başlıklı makalemizde 444 00 55 hakkında bilgiler verilmektedir.

turizmtasimacilik

Aradım 444'lü numarayı. Numaramız değişmiştir; artık 08504606060 numaradan arayınız diye bant kaydı geçti. Diğer bir deyişle, HGS müşteri hizmetlerinin iletişim telefon numarası 08504606060 olarak değişmiş.

Merhabalar
Yurt dışında yaşıyorum ve aracımı degistirdim eski aracimdaki hgs yı aldım icerisinde bakiye var. Vatanıma gece gireceğim kendi üzerime nereden alabilirim
Konu hakkında geri dönuslerinizi bekliyorum Saygılarımla Olcay GUL

telefonun başındakiler bence salla başını al maaşını yapıyorlar çünkü telefonlara bakan yok. klasik memur zihniyeti

her şeyiniz yarım yamalak yarım saattir 0850 li numarayı arıyorum 10 kişi kaldi 7 kaldı 4 kişi kaldı tak meşgul yarım saattir ayni yazıklar olsun şu devirde ve şu zamanda ama her şey türk işi kenan195110 @hotmail . com bakılım cevap verecekmisiniz çok merak ediyorum ne zaman cevap gelecek murat budaka katılıyorum

saat 23 den şu ana kadar arıyorum şu an 23 38 bekliyenler arasında 3 dedikten sonra ilk sıradasınız deniliyor ve sonra mş

Sabah 9:00 beri ariyorum,ve şuan 11:52hala ulaşamiyorum,acab ne iş yapiyorlar.


turizmtasimacilik

aracım 4 yıldır kullanılamaz halde sanayide yatıyor.izmir çeşme otoyolundan geçti diye geca geldi.ayıptır muhatap bulamıyorum.yeni türkiye bu olsa gerek.

Kardeşim cezaya duşmuşuz ama geceli bir acıklama öğrenemedim tüm numaraları aradım hepsi bir yöne aktarıyor tabi bağlanana. Kadar akla karayı seçtiriyorlar.

06 30 tarihinde hgs ihlali yapılıyor bana 17.çi günü SM atılıyor hgs cezanın vardiya arıyorum befendi sistem otamatik diyorlar niye 1o gün sonra gelmiyorda niye 17 gün sonra SM otamatik geliyo tabiki cezalı alacaklar ve aroyorummmm ordaki bayan işte befendi ödeyecesiniz diyo ukala ukala cevap veriyor.

35 rga 49 plakalı aracımıza hgs cezalarından her otoyol kullanımında kaçak yazıyor kredisi varken illalah dedim ogs alacağım.

bunları allah belasını versin hesapta pqara var çekemiyolar sonra müşteri hiz. cezai para bedeli gönderiyolar ordaki çalışanlar hiç bir şey bilmiylar sallamaktan başka.

Ben memlekete gitmeden 18 Ağustos 2017de 70tl yükledim 25 Ağustos da köye gittjm ilkgeçişte yani 25 ağustosta 1 ihlal geliyor ondan sonra tekrar köyden geri geldim köyden geldikten 1 ay sonra mesaj geldi bu nebiçim saçmalık

96 dk dır bağlanmaya çalışıyorum Allah korkunuz yok bence başka bir açıklama olamaz bakiye varken çekmemek ne demek ya.

turizmtasimacilik