Eylül 20, 2020, 04:19:12 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hangi Servis Aracı Daha İyi ve Daha Kullanışlı Tavsiye?

Başlatan turizmtasimacilik, Şubat 02, 2018, 01:31:46 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Hangi Servis Aracı Daha İyi ve Daha Kullanışlı Tavsiye? Arkadaşlar sizce bu okul taşıtlarından daha iyisi ve daha kullanışlısı hangisi?Ve görünüş açısındanda iyi ve güzel görünen hangisi? Bence birincilik sırasını Mercedes Benz Sprinter ve Volkswagen Crafter Volt alıyor.Üçüncülüğü ise Renault Master alıyor.Arkadaşlar sizce hangisi?Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.Ama malesef Mercedes Benz Sprinter'a oyumu veriyorum.Arkadaşlar sadece ankete oy vermeyin kim hangi servis aracına oyunu veriyor onu da görelim

turizmtasimacilik

Diğer aslındada sonradan gördüm mercedes dedim. Diğer derken şu amerikadaki schoolbuslar güzel Chrysler Grand Voyager var
Tropic kusura bakma benim hatam benimde sonradan aklıma geldi diğer yazmak.Kusura bakmayın arkadaşlar.Yani ISUZU falan var yazdığım bu okul taşıtlarından daha büyükler ve koltukları yapısındanda çoklar yani 28 kişilik falan onları bu yüzden yazmadım.Tropic birde bir şey sorcam bu Chrysler Grand Voyager var demişsin bu okul taşıtı olarak kullanılıyor mu emin misin?

turizmtasimacilik

Evet aybarss katılıyorum ama Renault Master da var bu Master da okul taşıtı için çok uygun bi araç bence üçüncülüğüde Renault Master alıyor

J9 diyen olmasın zaten 0 modelleri bile pancar motoru gibi acayipte ses çıkarıyor ve sağlamlığı leş gibi :D

turizmtasimacilik

Mercedes Benz Sprinter

bizim okulun kullandıgından sagında solunda önünde falan doga koleji yazıo xP  :P öglenleri eve dönerken Citroen le dönüyoruz çok kötü :P =I

turizmtasimacilik

Servis Araçları için en önemli unsurlardan biri; kıvraklığı ve manevra kabiliyeti. Sprinter yanlış bilmiyorsam, çok uzun bir araç. İstanbulun dar ve dönüş mesafesi olmayan sokaklarında çok zorlanır. Volt'da öyle.. Tabi pahalı olmalarını da katmıyorum bu işin içine..

turizmtasimacilik