Kasım 29, 2020, 01:06:47 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Personel Ve Okul Taşımacılığı İşi Tavsiyeler

Başlatan turizmtasimacilik, Şubat 02, 2018, 01:52:45 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Personel Ve Okul Taşımacılığı İşi Tavsiyeler Arkadaşlar servis işine girmek istiyorum birkaç fikir almam gereken konu var
1- sıfır araç olarak sizce ne almalıyım?
2- araştırmalarımda arabanın gerçek bayi fiyatı var birde araç döşeyenlerin elinde gene sıfır araç fiyatları var fark sizce nedir ?
3- izlenecek yol nedir veya tecrübeli arkadaşların nasihatları nelerdir?

turizmtasimacilik

merhaba şu an kocaelide servis işi yapıyorum.servisçiligi tavsiye ederim rahat bir iş ve sanılan aksine riskli degil.kocaeli p plaka aldım ben ayda 4000 tl kazanıyor.sabah akşam iki iş yapıyorum.sıfır arabayı alırsan iş sorunun olmaz.begendigin işi yaparsın.aracın yakıtı önemli servisçilikte az yakan araç en iyi araçtır.

turizmtasimacilik

Öncelikle ilgilenip yorum yazdığın için teşekkürler İstanbulda bildiğim kadarıyla plaka yok yakıtı az yakan araçlar sence hangisi ve işe başlarken yapmam gerekenler ne şirket kurumu falan zamanın olursa detaylı yazarmısın

turizmtasimacilik

Hayret ilk defa servis işi güzel iştir,rahat iştir diyen birine rastladım.
Sitede genellikle zor,stresli,az kazançlı bir iş olduğuna dair yazılara rastladım.
Bildiğim kadarıyla bu işte firmalara çalışmak yerine kendi işinizi yaparsanız, daha güzel oluyor.

turizmtasimacilik

temsa az yakıyor.kilometrede 750 önce arabayı al sonra vergi dairesine kayıt ol.sonrada tur firmalarını gezersiniz.otobüsün model yılı ve bakımlı olması şansınızı artıracaktır. tamam servis işi zordur ama hangi iş kolayki her işin incelikleri var.bence çogu işe göre kolaydır.ben esnaflıkta yaptım.birdahamı tövbe.servis işi esnaflık bile degil.kazancın belli giderin belli..geliride güzel bereket versin kocaeli p plaka ile 100bin tl para bagladım.ayda 4 bin daha ne olsun...

turizmtasimacilik

llah kısmet ederse bende bu sezon bu işe giriyorum..Bayadır araştırma yaptım Renault Master almaya karar verdim.
Az yakıyor ve diger seçeneklerle aynı parayı alıyorsunuz..Yani Mercedes te aynı alıyor Renault da..sadece iş bulma zamanınız mescedes' te daha kısa.
Aracınızın bakımlarını zamanında yaptırır, hor kullanmadan bilinçli ve düzgün kullanırsanız bu araç uzun zaman idare ediyormuş.
Bu işte püf nokta kısa mesafe işler almak..Bulabilirseniz ve yapabilirseniz günde 3 sertvis çekin o zaman iyi para kazanırsınız.

turizmtasimacilik

Firma ile anlaştık Ali Avni...Tabi şahıs şirketi olacak...Aracı siz kullanacaksanız araç sahibini farklı kişi gösterin.Yani Siz kendinizi maaşlı çalışan gibi gösterin.
Bu sayede vergiden belli bir miktar düşüş oluyor.Bunu unutmayın.

turizmtasimacilik

arkadaşlar bende bu işe girmeyi düşünüyorum kiralık taksi çalıştırıyorum ama ısımden memnun degılım.ayrıca servis tasımacılıgı ısınde bırlıkten kuvvet dogarmı yanı fırmalara mesala 3 4 arac bırden gıtsek ıs kapma olanagımız dahamı cok olur

turizmtasimacilik

önce elinizdeki sermaye kadar bu işe başlamlısınız.mümkün oldugunca kredi işine girmeyin.araç illede sıfır olacak diye bir şey yok.ilk iki ay para almadan çalısacaksınız bunuda göz önünde bulundurarak biraz para ayırın.araç almadan turcularla görüşmeye gitmeyin.aracı görmek isterler.tanıdıklarınızdan bu işi yapan varsa onlara danışın saglam firmalarla çalışın az olsun saglam olsun mantıgı.iş bulamam diye korkmayın araç modeli yüksek olsun klima olsun.ilk başlarda tek iş yaparsınız sonra iki iş olur üç iş olur.yeterki personelle ters düşmeyin ve aracın bakımı temizligine dikkat edin.şimdiden hayırlı olsun.

turizmtasimacilik

arkadaşlar servis araçlarında bir bayi fiyatı var birde galeri veya araç döşeyenlerin verdikleri fiyat var bu içine turizm paket falan diyenler panelvanı alıp minübüse döndürenler galiba bunlardan hangisini tercih etmeliyiz birde aslında sprinter düşünüyordum ama yapanlar borçsuz gir diyorlar citroen mi yoksa fiat mı tercih ederdiniz ve içi turizm paketli olan araçların iş bulması dahamı kolay

turizmtasimacilik

kardeş bizim mesleğimiz aslında muhasebecilik ve kendi büromuz var ataşehir de şuanda 2 tane servis işi yapan mükellefimiz var ve ikiside ek iş olarak yapıyorlar birisi 2800 tl fatura kesip net 2000 tl kalıyor aylık, diğeri ise 1800-2000 tl fatura kesip 1200-1400 tl arası kaldığını görüyoruz ayrıca kendilerine de sorduğumuzda bu rakamlar gerçekten kaldığını kendileri de teyit ediyor ve sadece günde 1 adet personel taşımacılığı yapıp bu rakamları kazanıyorlar. Bizde renault master alıp bu işe girmek istiyoruz ek iş olarak. İsterseniz sizi tanıştırabilirim bizim mükelleflerle iyi kötü taraflarını konuşursunuz. Araç olarak renault master ı tercih etmenizi tavsiye ederim çünkü çok az yakıyorlarmış zaten bizdeki mükelleflerin araçları ikisininde aracı master . Ayrıca vergi kaydı açmanız gerekmektedir bu konuda da yardım isterseniz ve mali müşaviriniz yoksa bu konuda da size yardımcı oluruz.(Vergi kaydı açma konusu çok önemli hiç bir işlem yapmadan araç bile almadan görüşülmesi gerek sizin menfaatinize olacak konulara önceden müdahale şansımız oluyor.) Bu konularda yardım isteseniz ben buradayım mail adresim de buradan da msn veya mail yoluyla görüşebiliriz. Hayırlı akşamlar.

turizmtasimacilik