Temmuz 11, 2020, 01:55:52 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Okul taşıtlarında servislerinde sensör zorunlumudur?

Başlatan turizmtasimacilik, Şubat 07, 2018, 10:48:35 öö

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Okul taşıtlarında servislerinde sensör zorunlumudur? OKUL TAŞITLARINDA SENSÖR UYGULAMASI BU GÜNDEN İTİBAREN YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR.
KOLTUKLARDA SENSÖR OLMADIĞI TAKTİRDE MUAYENEDEN GEÇİLEMEYECEĞİ BİLGİSİ VERİLMİŞTİR.

Altta belirtilen adresten ön bilgilendirme bulabilirsiniz

turizmtasimacilik

Ugur Cicek Devlete paramı lazım mış gene

Ugur Cicek Mazotada zam gelir o zaman kapıda desene abi

Mustafa Gul Bu sadece sensor takacak firmanın uydurması resmi bir bilgi değil bu yılın sonunda yürürlüğe girecek Helim Gül abi bakanlığın açıklaması bu şekilde idi

Mustafa Gul Evet aynen öyle 2018 'in sonu tabi odalar bundan sonraki uretilen araçları kapsaması için mahkemeye verdiler diğer il oda başkanlarıyla beraber ben olumlu sonuç çıkacak diye ümit ediyorum bence kimse acele etmesin

Helim Gül Şimdi okudum artık muyaneden gecmiyormuş

Zekeriya Keskin Türkiyenin En büyük Servisçi odası olan İsarod un mevcut yöneticileri Türkiye genelinde mevcut odalara öncülük yaparak siyasilere baskı uygulasaydı biz emekçi Servisçiler e büyük sıkıntı yaratan bu şartlar olmazdı. Hamza Öztürk ve İsarod yöneticileri birde gariban emekçi Servisçiler den oy istiyorlar. Korkak olmayan gözü kara, diplomasiyi bilen, hukukçularıyla , projeleriyle biz emekçi Servisçiler in sıkıntılarını çözmek için için gece gündüz demeden çalışan İsarod başkan adayı Cuma Tekin ve yol arkadaşlarını niye destekliyorum. Meslektaşlarım sizde ekmeğimizi , çocuklarımızın geleceği için desteğinizi 11 Şubat tarihinde yapılacak olan seçimde Mavi oy pusulasıyla destekleyerek göstermenizi tüm meslektaşlarım dan bekliyorum

Senol Şen Mazot versek sensör takarlarmı acaba

Fikret Sancak Çok merak ediyorum kim köşe dönecek

Bulut Ünal Ee muayene bitti şimdi benim muayene giricektim napıcam suan ?

turizmtasimacilik

Gokalp Biricik Neredeyse 40 senedir okul servisi yapıyorum uzun zamanda rehbersiz çalıştım bir gün koltuklara sensòr takılacak deselerdi ağzımla gülmezdim Allah kuluna göz vermiş kontrol 10 saniye sürer pes vallahi

Selim Korkut Abim o zaman rant yok tü bak taksici nasıl rant ve rahat içinde plaka 18000000 para günde 400 temiz 30000 arabayla sen 60000 arabayla 100 tefkikat var KDV var var var

Fikret Sancak ""S.a arkadaşlar 2011 ducato aracım hacizlik olacagimdam dolayı acil satılık ilgilenenler telden ulasabilirler.

Güngör Altunlöse"""
Bakın arkadaşlar servisci bu durumlarda sebep olanın Allah Cezasını versin

Fikret Sancak 9 ayda yürürlüğe girecek diye biliyorum

turizmtasimacilik

Selim Korkut Niye her şey servis için rant kapısı ulan hemen sensör işi yapmak istiyorum 25000 araç var.

Zekeriya Keskin 8 yılda Emekçi Servisçi Esnafının gelirini aylık net 10000 TL ye çıkaran Hamza Öztürk ve İsarod yöneticilerini desteklemeye sizleri davet ediyorum .

turizmtasimacilik