Ağustos 10, 2020, 01:55:56 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Havalimanı transfer firmalarında dikkat etmeniz gereken hususlar.

Başlatan turizmtasimacilik, Mayıs 26, 2018, 05:59:53 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Havalimanı transfer firmalarında dikkat etmeniz gereken hususlar. Yorucu bir uçak yolculuğunun ardından birisinin size beklediğinize emin olmak mı istiyorsunuz? Ya da bir seyahata iyi bir başlangıç mı yapmak istiyorsunuz? Bizim Transfer sizi sorunsuz olarak evinizden havalimanına yada havalimanından evinize sevgi ile ulaştırıyor. Kapıdan kapıya hizmet politikası ile sizlere %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.

Hepimiz bir yıllık çalışmanın ardından bir tatili hak ediyoruz. Ama Türkiye'de tatile çıkma oranı sadece %35'tir. çok yoğun stresli bir yılın ardından bir haftalık tatil yapacaksınız tabiki de herşeyin mükemmel olmasını beklemektesiniz.


Tatilinizin başlangıç noktası uçağa biniyorsunuz ve havalimanına indiniz. Şimdi ne olacak acaba sizi havalimanında karşılayacaklar mı? Havalimanı transfer firmasınının sürücüleri eğitimli mi? Havalimanı transfer araçları yeterince konforlu mu?

İste bütün bu soruları sorarak seçilmiş bir havalimanı transfer firması sizi ve ailenizi tatilinize sorunsuz başlamanın anahtarını verecektir

İyi tatiller

turizmtasimacilik

Merkeze veya evinizin otelinizin önüne kadar direk havalimanından ulaşımın en kolay ucuz yolu https://www.antalya-transport.com firmasının her saat başı toplu paylaşımlı ulaşım servislerini kullanmaktır.

turizmtasimacilik