Temmuz 14, 2020, 11:56:04 öö

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Antalya Ice Transfer Firması Yorumlar Şikayetler Tavsiyeler

Başlatan turizmtasimacilik, Mayıs 26, 2018, 06:44:37 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Antalya Ice Transfer Firması Yorumlar Şikayetler Tavsiyeler ; antalya transfer diye google aramalarında ICE transfer fırmasını buldum. Nisan 4 unde antalya havalimanından Belek bolgesıne gıttım. arac yenı temız bakımlı ıdı, sofor saygılı ve takım elbıselıydı. gıdıs donus transfer hızmetı aldıgım ıcın ekstra yuzde 10 ındırım yaptılar. kendılerıne tesekkur ederım. sızlere de tavsıye ederım

turizmtasimacilik

Baska bir sey aramaya gerek yok, her sey mükemmel ve kusursuz, ciddi ve güvenilir; tebrik ederim.
Roland Gilbert

turizmtasimacilik

Gercekten cok memnun kaldik. Gidis donus saatlerimizde hicbir gecikme yasanmadi ve calisanlar gercekten cok kibar ve saygili.

turizmtasimacilik

Her tatilimizde bizi otelimize keyif ve güven içerisinde ulaştıran bu firmaya sonsuz teşekkür ediyor tüm çalışanlarına iyi bayramlar diliyorum...
Doğan Canbolat

turizmtasimacilik

Toplantı için geldiğim Antalya da beni adres aramaktan ve trafik stresinden kurtaran, Ice Transfere, güvenli hizmet anlayışı için teşekkür ederim.

turizmtasimacilik

Kaliteli ve güvenilir bir firma herşey için çok teşekkürler.
Ahmet D

turizmtasimacilik

Personeller güleryüzlü, transfer aracım temizdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

turizmtasimacilik