Haziran 16, 2019, 10:05:25 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Ticari Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler? K Belgesi Nedir?

Başlatan turizmtasimacilik, Nisan 11, 2019, 04:27:56 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Ticari Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler? K Belgesi Nedir?
Ticari araç kiralama özellikle küçük işletmelerin maliyetlerini düşürmede önemli bir yere sahip. Peki ticari araç kiralama yaparken nelere dikkat edilmeli? K belgesi nedir, hangi durumlarda kullanılır? Hangi ticari araç hangi durumda kiralanır? Hepsi bu haberde.

Ticari araç kiralamada nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Hangi belgelere sahip olanlar ticari araç kiralayabilir hangileri kiralayamaz?

Kiralık ticari araç fiyatları

Ticari araç kiralama
Ticari araç satın almak, aracı sürekli olarak kullanmayacak bir işletmeye, bir çok vergi ve masraf yüklüyor. Bu nedenle özellikle küçük işletmeler satın almak yerine, ticari araç kiralamaya daha fazla yöneliyorlar. Böylece hem masraflarını düşürüp hem de taşıma işlerini kolayca halletmiş oluyorlar.

turizmtasimacilik

Yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan ticari araçların, kullanım amaçlarına göre farklı belgelere sahip olmaları gerekiyor. Minibüs, otobüs, kamyonet ve kamyon olarak ruhsatlarında belirtilen araçlar ruhsatlarındaki tanımlarına göre belgelendiriliyor.

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın