Haziran 16, 2019, 10:33:11 ös

Haberler:

Forum bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konular başlıklar altında aradığınız yanıtları bulabilir sizde sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda cevap yazabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.


Kaskomu Kendim Alırım Diyen Bayanlara Öneriler Tavsiyeler

Başlatan turizmtasimacilik, Şubat 02, 2018, 03:50:07 ös

« önceki - sonraki »

turizmtasimacilik

Kaskomu Kendim Alırım Diyen Bayanlara Öneriler Tavsiyeler Resmi kurumların verilerine göre kadınlar erkeklerden daha dikkatli araba kullanıyor ve meydana gelen kazaların çok küçük bir kısmında kadınların payı oluyor. Trafikte dikkatli olmanız ve kurallara uyarak aracınızı kullanmanız sizi birçok tehlikeden koruyor, ama kontrol dışında gelişebilecek birçok risk de ortaya çıkabilir. Trafikte her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmayı tercih eden kadınların araçlarına kasko sigortası yaptırmaları şart.

Toplumumuzda araba kullanmak, trafikte yer almak büyük oranda erkek egemenliğinde. Kadınların trafikte kendilerine yer bulması, hiç gerek olmadığı halde onay alması zaman zaman çok zor olabiliyor. Hatta, sadece kadın bir sürücü olduğu için trafikte tacize uğramak bile söz konusu.

O kadar erkek egemen bir konu ki, birçok kadın sürücü trafikte var olsalar bile araçlarının bakımı, sigortası gibi konularda hala erkeklere bağlı hareket ediyor, çünkü etrafındaki erkekler bu konuların bir hayli karışık olduğunu ve iyiyi kendilerinin bildiğini empoze ediyor.

Oysa sigorta konusu o kadar da karışık değil. 6 adımda en uygun kasko yaptırmanın yolları;

1-Kasko Sigortası Neden Önemli
Zorunlu trafik sigortası herhangi bir hasar durumunda sadece karşı tarafa verilen zararı karşılar. Kendi zararlarınızı ise ancak kasko sigortasıyla karşılayabilirsiniz. Ayrıca kasko sigortası sadece kaza hallerini yani trafikte karşılaşma ihtimaliniz olan riskleri değil, başta hırsızlık olmak üzere çevreden gelebilecek çarpma, vurma, doğal afet, hırsızlık, yangın gibi zararlara karşı da sizi korur. Bu nedenle aracınızın güvenliği için kasko sigortası yaptırmalısınız.

2-En Uygun Kasko için Farklı Şirketlerden Teklif Alın
Kasko alanında hizmet veren çok sayıda şirket mevcut. Piyasada bu kadar şirket varken kaskonuzu alırken fiyat ve fiyatın karşılığında poliçeye girmesi taahhüt edilen teminatların mutlaka karşılaştırılması gerek. Bunun için de farklı sigorta şirketlerinden, size ve aracınıza özel hazırlanmış sigorta teklifleri almalısınız. www.turizmtasimacilik.com'te 3 dakikada dolduracağınız kasko sigortası formu ile Türkiye'nin en iyi şirketlerinden anında teklif alabilirsiniz.

3-Sigorta Şirketlerinin Size Sunduğu Teklifleri Karşılaştırın
Sigorta şirketlerinin size verdiği teklifleri mutlaka karşılaştırın. Karşılaştırmayı yaparken hangi teminatların poliçe kapsamında yer aldığına dikkat edin. Poliçenizde yer alması gereken önemli teminatlar;

Çekici ve assist hizmeti
Trafikte karşılaşabileceğiniz ve aracınızla yol almanızı engelleyebilecek herhangi bir arıza durumunda aracınızın çekilmesi ve yolda gereken desteği sağlanmasıdır

Mini onarım hizmeti
Motorlu taşıt araçlarının kaporta, iç döşeme, ön cam ve plastik aksamlarında oluşan belli ölçüsel limitler içinde kalan küçük ölçekli hasarların, sadece hasarlı bölgenin hızlı ve özel onarım teknikleri ile giderilmesini amaçlayan onarım işlemleri "Mini Onarım" olarak adlandırılmaktadır.

İkame araç teminatı
Aracınız poliçe kapsamında bulunan şartlar dahilinde hasar görmüşse tamir süresince size geçici araç tahsisidir.

Ferdi kaza teminatları
Çok küçük bir prim ile vefat ve kalıcı sakatlığa karşı araçta bulunan şoför ve yolcuları güvence altına alır. Bir kaza sonucunda araçta bulunanların vefat etmeleri halinde kanuni varislerine, kalıcı sakat kalmaları halinde ise kendilerine poliçede yazılı limitlerle tazminat ödenir.

Doğa olaylarında meydana gelebilecek hasarların (sel, deprem vb.) karşılanması
Herhangi bir hastalanma ve yaralanma riskine karşı uygun sağllık kurumuna nakil
Enflasyon Teminatı
Olası bir hasarda sigortalı aracın değerinin enflasyona karşı korunmasını sağlar.

www.turizmtasimacilik.com'te, 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattımızdan teklifleri değerlendirirken destek alabilir, aklınıza gelen her konuda danışabilirsiniz. www.turizmtasimacilik.com'in konusunda uzman sigorta danışmanları, sizin faydanızı gözeterek en gerekli desteği sağlayacaktır.

4-Poliçenizin Teminatlarını Kontrol Edin!
Kasko sigortanızı yaptırırken, sigorta teminatlarına dikkat etmeniz gerekir. Sonradan kötü bir sürprizle karşılaşmamak için poliçenize eklettirdiğiniz teminatlarınızın doğru olup olmadığını mutlaka kontrol edin. 

Teminatların yanısıra poliçenizi yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de ödeme şartları. Ödeme şekline karar verirken bütçenize uygun taksit seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ödemelerinizi zamanında yapamazsanız teminatsız kalırsınız.

5-Hasar Sonrası Destek Konusuna Dikkat Edin!
Kasko sigortasının temel amacı trafikte veya çevresel etmenlerle bir hasarla karşılaştığınızda zararınızın hemen karşılanmasıdır. Bu açıdan hasar sonrası desteğin niteliği önemlidir. Hasarın ardından hızla zararın giderilmesi ve ardından oluşacak ihtiyaçlarınızı (ikame araç ihtiyacı, çekici ihtiyacı gibi) sorunsuz karşılanması gerekir. Bu yüzden bu ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verebilecek bir şirket seçmelisiniz.

www.turizmtasimacilik.com, 7/24 Sigorta Destek Hattı ile hasar sonrasındaki işlemlerde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Kaza tespit tutanağı formunun doldurulmasından, çekici gönderilmesine, hasar dosya belgelerinizin sigorta şirketinize ulaştırılmasından, ikame araç talebinize, aracınızın hakkında bilgilerden, hasar ödemesi, aracınızın teslimine kadar geçen tüm süreçlerde www.turizmtasimacilik.com'in uzman sigota danışmanları yanınızda.

6-www.turizmtasimacilik.com'in Kampanyalarından Yararlanın
Aracınızın kasko poliçesini www.turizmtasimacilik.com'in "Ödül Programı" ile daha uygun bir fiyat yakalayabilirsiniz. Sizin gibi, sigorta ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza www.turizmtasimacilik.com'i tavsiye edin, www.turizmtasimacilik.com'ten ilk defa poliçe alacak arkadaşınızın poliçe tutarı üzerinden %5 indirim kazanın. Kazandığınız indirimleri ise trafik sigortası, kasko veya özel sağlık sigortası poliçe alımlarınızda ya da yenilemelerinizde kullanın. Daha çok arkadaşınızı referans gösterin, daha çok ödül kazanın.

www.turizmtasimacilik.com ödül programına katılmak için "Referans Ver", kampanya kuralları hakkında bilgi almak içinse "Ödül Programı Kuralları" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.turizmtasimacilik.com ayrıca farklı dönemlerde yaptığı kampanyalar ve şirketlerle gerçekleştirdiği işbirliği ile müşterilerine indirimli ürün ve hizmet alma şansını sunuyor.

Bırakın Sizin Yerinize www.turizmtasimacilik.com Yapsın
Bütün ayrıntılara dikkat etmek, tek tek uğraşmak ve zamanınızı harcamak yerine bu işlerin tamamını sizin adınıza sizinle beraber takip edecek ve ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı yaptırmanıza garanti veren www.turizmtasimacilik.com'e gelin. Alanında uzman sigorta danışmanlarıyla en iyi kasko poliçesini en iyi fiyat garantisi ve ihtiyacınıza uygun teminat içeriğiyle üstelik %45'e varan fiyat avantajından yararlanarak başka kimseye ihtiyacınız olmadan yaptırın. Hemen kasko teklifi alın veya  numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, en iyi hizmet kalitesini yakalayın.

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın