CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DİJİTAL BAKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPTI

 • İlan / İçerik Numarası : # 3630 4 kez görüntülendi.
  • Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DİJİTAL BAKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPTI

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan dijital ortamda Bakanlar Kurulu toplantısı düzenledi. İnternet üzerinden aralarında İçişleri, Sağlık, Milli Eğitim ile kültür ve turizm bakanı ile görüşen Erdoğan koronavirüs salgını ile ilgili alınan önlemler konusunda bakanlardan bilgi aldı...

Erdoğan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülü bakanlar görüşmesinde, sırasıyla Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü.

Turizmde 14 günde ödeme

Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile yaptığı görüşmede şunları söyledi:“Ürünleri çok değişik kanallarla yurt dışına kaçıranlara, ülkemiz içinde bu ürünleri fahiş fiyatlarla satanlara bu işin hesabını sorarız. Ve bunun da bizim yasalarımızda yeri yok.
Turizmde 14 günde geri ödeme konusu bunların zaten şu anda Hazine Maliye Bakanlığımız da Turizm Kültür Bakanımız da görüşme halinde.

Doğalgaz elektrik kesintisi olmaz

Enerjide ise günlük ödemelerin ertelenmesi hususunda yani bu konuyu masaya yatırmanızda fayda olur. Bunlar düşünülebilir, erteleme konumuz olabilir ama doğal gaz ve elektriğin kapanması gibi bir şeyin içerisinde, takdir edersiniz ki biz çok daha zor günler yaşadık, böyle bir şeye girmedik. Çünkü bu devlet sosyal bir devlettir, sosyal devlette de böyle bir adım atılamaz. Bu konuda kararlı olacağız işi götüreceğiz.”

Okulların tatili uzatılacak mı

Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'la yaptığı görüşmede uzaktan eğitim ile ilgili "İnşallah bu çalışma yöntemiyle geleceğe yönelik çok çok farklı bir sistemi de oluşturmuş oluyoruz" ifadelerini kullandı.Erdoğan, Selçuk'un "Bir de ben sizin bir talimatınızı almak isterim. Bu hafta Bilim Kurulu'yla görüşüp bu tatili uzatmak isteriz" şeklindeki ifadesi üzerine de

"Yani doğrusu Bilim Kurulu'yla görüşün. Ben tavsiyesini çok önemsiyorum. Yani uzatılabilir de uzatılmayabilir de. Ama Bilim Kurulu uzatalım diyorsa ona uyalım. 1 hafta yeter diyorlarsa ona uyalım. İşin ehli onlar. Dolayısıyla onların tavsiyeleri istikametinde gitmekte fayda var" diye konuştu.

Yayın tarihi: Nisan 18, 2020 Yayınlayan / Yazan : Sektörel haberler Turizm Ulaşım

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Sektörel haberler Turizm Ulaşım
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Türk Hava Yolları’nın uçuşları sıfırlandı

   Türk Hava Yolları’nın uçuşları sıfırlandı

   Son Dakika Haberler İlan / kayıt numarası : # 3628 6kez görüntülendi. Nisan 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Türk Hava Yolları’nın uçuşları sıfırlandı. Dış hatların tamamını durduran, iç hatlarda ise sadece 14 büyükşehire uçan THY, aldığı son kararla bu uçuşları da durdurdu. Koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla 30 büyükşehire ve Zonguldak’a girişlerin...

  • Doğuş Grubu'ndan 'bağış' açıklaması

   Doğuş Grubu'ndan 'bağış' açıklaması

   Son Dakika Haberler İlan / kayıt numarası : # 3627 5kez görüntülendi. Nisan 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Doğuş Grubu'ndan 'bağış' açıklaması, Doğuş Grubu, Erdoğan'ın başlattığı bağış kampanyasına 15 milyon lia bağışldığını açıkladı. Doğuş Grubu tarafından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanının başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına 15 milyon lira bağış y...

  • Turizmde nakit yokluğu sendromu derinleşiyor

   Turizmde nakit yokluğu sendromu derinleşiyor

   Son Dakika Haberler İlan / kayıt numarası : # 3613 4kez görüntülendi. Nisan 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Turizmde nakit yokluğu sendromu derinleşiyor. Corono virüs nedeniyle kepenk kapatan başta turizm firmaları ve otelleri nakit yokluğu sendromu derinleşiyor. Bir çok otele ve firmaya nakit girişi olmadığından sıkıntılar artıyor!