TURİTAŞ Personel, Öğrenci, Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 30. Yıllık Tecrübe. Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Ankara, Antalya, Trabzon, Eskişehir
İstanbul, Kocaeli, Bursa, Çanakkale

Bodrum, Kuşadası, Çeşme
Alanya, Belek, Side, Kemer

Marmaris, Fethiye, Dalaman
Manavgat, Gazipaşa, Didim

TURİTAŞ | Hakkımızda

Sektörün İlklerinden olan TURİTAŞ daha kurulduğu ilk yıllardan itibaren personel taşımacılığı alanında bir çok özel ve kamu kuruluşuna hizmet vermeye başlamıştır.TURİTAŞ'un sahip olduğu geniş araç filosu her gün yüzbinlerce kilometre yol katedip binlerce insanı taşımaktadır.

Özellikle personel ulaşımı konusunda Türkiyenin en büyük ve en prestijli firmalarına hizmet veren TURİTAŞ psikoteknik testlerden başarıyla geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip vizyonu yüksek sürücü kadrosuyla ve yeni modern araçlarıyla sektörün lider markasıdır.

Turizm taşımacılık şirketleri rehberi otobüs seferleri ulaşım firmaları gezi tur şehirlerarası yolcu taşımacılığı, havalimanı servisleri fiyatlar en uygun ucuz!

otobüs firması

TURİTAŞ | Misyon & Vizyon

Gerçekleştirdiği Modernizasyon Çalışmaları günün koşullarına göre sürekli yenilenen yapısıyla TURİTAŞ Kazancını yatırıma Dönüştürmek,İstihtadımı Arttırmak,Kurumsal yapı yapı içerisinde hizmet vermek ve kriz yönetiminde bile küçülme yolunu seçmeyerek sağlam sermaye yapısını kanıtlamış ve aynı zamanda ülkesine karşı üstlenmiş olduğu hizmet ve misyona önem verdiğini vurgulamıştır.

Araç Kiralama Oto Kiralama Araba Kiralama Minibüs Kiralama Otobüs Kiralama Şöförlü Araç Kiralama

Muş Elazığ Malatya Bingöl Mardin Diyarbakır Kahramanmaraş Sivas...

Bize Ulaşın