TURİTAŞ Personel, Öğrenci, Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 30. Yıllık Tecrübe. Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Ankara, Antalya, Trabzon, Eskişehir
İstanbul, Kocaeli, Bursa, Çanakkale

Bodrum, Kuşadası, Çeşme
Alanya, Belek, Side, Kemer

Marmaris, Fethiye, Dalaman
Manavgat, Gazipaşa, Didim

personel servisi

Personel Taşımacılığı

TURİTAŞ Personel taşıma hizmetini üstlenmiş olduğu yeni projeler için gerekli olan filo - güzergah çözümlerini bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştrmekte sizlere ekonomik yolcu memnuniyeti sağlamakta.

öğrenci servisi

Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenilir bir yolculuk sunmaktayız.Çünkü onlar için gün servis aracıyla ve servis şoförüyle başlıyor,sıcacık yatağından uyanıyor ve TURİTAŞ'un Sıcacık arabasına biniyor.

filo kiralama

Filo Kiralama

Kurumuzun uzun süreli araç ihtiyacı karşılamanız amaçlı hizmet sunmaktayız.İhtiyaç duyduğunuz farklı modellerde ve farklı segmentlerde istediğiniz marka model aracı sizlere sağlıyoruz. İstanbul, Antalya, Ankara ve diğer şehirler.

havalimanı servisi

Havalimanı Servisi

Havalimanları ile şehir merkezleri, otogarlar, tren garları, yat limanları, oteller vs arasında ister toplu, isterseniz size özel ulaşım servislerimizi kullanarak, hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

otobüs kiralama

Otobüs Kiralama

31, 38, 45, 55, 65 kişilik otobüsler ve çift katlı otobüslerimiz, her türl yolcu taşıma, tue gezi ihtiyaçlarınızda, günlük, saatlik ve haftalık olarak kiralamaya hazırdır. Tüm filomuz D2 ve B1 belgeli, şöförlerimizin SRC, psikoteknik evrakları mevcuttur.

minibüs kiralama

Minibüs Kiralama

5 koltuktan, 13 koltuğa kadar çeşitleri bulunan, Volkswagen ( crafter vs ), Mercedes ( vito, sprinter vs ) gibi dünyaca ünlü markaların araçlarını küçük grupların ulaşım ve taşınması işleri için şöförlü veya şöförsüz olarak kiralayabilirsiniz.

kongre taşıma

Kongre Taşımacılık

Seminer, toplantı, iş geziler, kongreler, açılış ve kutlama aktiviteleri gibi bir çok organizasyonlarınız için dev kalabalıkların bile taşınması işini rahatlıkla yapabilecek kapasitede uzman ekipten ve araç filosundan uzman ekip.

otobüs kiralama

Otel Servisleri

Bodrum, Marmaris, Antalya, Kemer, Belek, Side, Manavgat, Alanya, Didim, Kuşadası, Çeşme gibi turizm ve tatil kentlerinde otellerde çalışan personeller için şehir merkezlerinden ucuz fiyata ulaşım servisleri düzenliyoruz.

gezi otobüsü

Turlar ve Geziler

Ülkemizin önemli gezilmeye görülmeye değer yerlerini, tarihi ve doğal güzelliklerini, tüm illerden kalkan ve günübirlik veya daha uzun süreli şekilde gezi tur yapan klimalı konforlu otobüslerimiz ile gezebilirsiniz.

Vip yolcu taşımacılık hizmetleri firmaları telefon rehberi, havalimanı şehiriçi otogar servisleri, şehirlerarası otobüs seferleri en iyi şirketler ucuz fiyatlar.

Araç Kiralama Oto Kiralama Araba Kiralama Minibüs Kiralama Otobüs Kiralama Şöförlü Araç Kiralama Havalimanı Servisleri Otel Ulaşım

<

Edirne, Çanakkale, Samsun, Adapazarı, Sakarya, Bolu, Eskişehir ...

Bize Ulaşın