Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Çorum Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

 • İlan numarası : #1273 > 50 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mart 21, 2018
  • Çorum, Türkiye

Çorum şöför iş ilanları minibüs otobüs servis şöförü arayan turizm tur taşımacılık yolcu taşıma firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.com'da. Çorum personel okul öğrenci servisi makam dolmuş taksi şöförlüğü aile makam özel vip şöförlük ilanları güncel yeni en son part time yatılı vasıfız vasıflı deneyimli src psikoteknik belgesi olan özel ticari araç şöförü aranıyor ilanı verme sitesi.

Çorum içi tüm meslekler arasında en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden birisi ise şüphesiz şöförlük işidir ve başta turizm tur gezi taşımacılık firmaları seyahat acentaları tur operatörleri okul öğrenci personel servisi taşımacılığı yapan firmalar en çok şöför çalıştıran sektörler arasında bulunmaktadır.

Bunların yanısıra Çorum çevresinde kurye nakliye eşya şehirlerarası yolcu taşımacılık şirketleri oteller turistik tesisler konaklama tesisleri tatil köyleri ihracat ithalat inşaat emlak gıda hizmet vs gibi hemen hemen her sektörde şöförlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Çorum içinde şöförlük mesleği en kolay ve en hızlı iş bulunabilen meslekler arasında bulunmakta olup şöför olarak bir firmada çalışabilmek için şöförlerin mesleki eğitim belgeleri olan SRC ve psikoteknik belgeleri sahibi olmaları gerekmektedir.

Çorum ve çevresinde en çok aranan şöför çeşitleri ; Aile makam özel vip şöför emekli günlük haftasonu parttime gece minibüs dolmuş taksi şehirlerarası otobüs servis aracı şirket firma şöförü, tercübeli deneyimli tecrübesiz deneyimsiz vasıflı vasıfsız yatılı uzun yol bayan erkek şöförler.

Çorum içi şöför arayan yerler kurumlar firmalar şirketler oteller fabrikalar ; Firmanıza kurumunuza şirketinize şöför ihtiyacınız var ise hemen www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde ücretsiz eleman iş ilanları verme bölümü üzerinde " Çorum şöför aranıyor ilanları vererek aradığınız şöförü hızlıca bulabilirsiniz.

Çorum içi şöförlük işi arıyorum ; Şöför olarak çalışmak için iyi maaş veren güzel bir firma kurum arıyorsanız, iş bulmanıza yardımcı olacak yöntemlerden birisi ise www.turizmtasimacilik.com ücretsiz ilan sitesi üzerinde " Çorum ve çevresinde şöförlük işi arıyorum ilanları yayınlamanızdır. İlanı yayınlarken hangi araçları kullandığınızı ehliyet sürücü belgesi sınıfı src psikoteknik belgeleri, daha önce çalıştığınız işyerleri sektörler vs gibi hakkınızda detaylı bilgiler girmeniz hızlı iş bulmanızı sağlayacaktır.

Çorum ve çevresinden şöförlük işi arıyorum ilanları yayınlayan şöför arkadaşların ilanları binlerce şöför arayan firmalara iletilmekte ve onlar tarafında görüntülenerek sizlerle online irtibat kurmaları sağlanmaktadır ve bu işlem için ne şöför arayan firmadan nede iş arayan şöför kardeşimizden kesinlikle bir maddi manevi menfaat karşılık beklenmemektedir.

Çorum şöförlük iş başvurusu başvuru formu ; Artık şöförlük işi bulmak için kapı kapı dolaşmanıza gerek yok, devir artık internet devri ve biraz gayretinizle www.turizmtasimacilik.com üzerinde şöför arayan firmalar şirketler yerler ile online forum göndermek sureti ile iletişim kurabilir, yada kendi iş arıyorum ilanlarınızı yayınlayarak şöför arayanlar tarafından hızlıca görüntülenirsiniz.

Çorum içi şöförlük işine başlamadan önce kesinlikle çalışacağınız yeri kurumu firmayı iyi araştırıp kurumsal olmasına, daha önce çalışan şöförlerin paralarının ödenip ödenmediği gibi konuları Facebook Twitter Youtube gibi sosyal medya kanallarında iyi araştırmanızı, kesinlikle 1 gün bile olsa sözleşme olmadan sigortasız olarak hiç bir yerde şöför olarak çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Çorum ve çevresi için verilen şöför aranıyor ve şöförlük işi arıyorum ilanları konusunda www.turizmtasimacilik.com sitesinin kesinlikle bir aracılığı ve sorumluluğu olmayıp tüm sorumluluklar iş arayanlar ile şöför arayanlar arasındadır.

Çorum içi güncel yeni en son dün bugün geçen hafta ay verilen şoförlük işi şoför aranıyor ilanlarını takip etmek için www.turizmtasimacilik.com sitesine Facebook, Twitter, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımıza üye olmanızda fayda vardır. 2019 yılı 2020 senesi 2021 yılları ve daha ileriki seneki tüm güncek şöförlük iş ilanlarını ücretsiz eleman bulma ilan verme sitesi www.turizmtasimacilik.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Şöförlük işi bulabileceğiniz diğer ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi isimleri adları ;

Çorum · Alaca · Bayat · Boğazkale · Dodurga · İskilip · Kargı · Laçin · Mecitözü · Oğuzlar · Ortaköy · Osmancık · Sungurlu · Uğurludağ · Corum · Bogazkale · Lacin · Mecitozu · Ortakoy · Osmancik · Ugurludag
Düvenci Konaklı Seydim Duvenci Hattuşa Hattusa
Havalimanı Havaalanı Tren Garı Gar Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezi Tesisleri

Köyler
Abdalata Acıpınar Ahiilyas Ahmediye Ahmetoğlan Akçakaya Aksungur Akyazı Altınbaş Arpalık Arpaöz Arslanköy Atçalı Ayaz Ayvalı Babaoğlu Balıyakup Balumsultan Bayat Bektaşoğlu Beydili Boğabağı Boğacık Boğazönü Bozbuğa Budakören Burunköy Büğet Büğdüz Büğrüoğlu Büyükdivan Büyükgülücek Celilkırı Cemilbey Cerit Çağşak Çakır Çalıca Çalkışla Çaltıcak Çalyayla Çanakçı Çatak Çayhatap Çeşmeören Çıkrık Çobandivan Çorak Çukurören Dağkarapınar Değirmendere Delibekiroğlu Deliler Denizköy Dereköy Dutçakallı Dutköy Düdüklük Eğerci Elicek Elköy Elmalı Erdek Ertuğrul Eskice Eskiekin Eskikaradona Eskiköy Eskiören Eşençay Evcikuzkışla Evciortakışla Evciyenikışla Eymir Feruz Gemet Göcenovacığı Gökçepınar Gökdere Gökköy Güney Güveçli Güvenli Güzelyurt Hacıahmetderesi Hacıbey Hacımusa Hacıpaşa Hamamlıçay Hamdiköy Hankozlusu Harmancık Hımıroğlu Hızırdede İğdeli İkipınar İnalözü İsmailköy Kadıderesi Kadıkırı Kalehisar Karaağaç Karabayır Karabürçek Karaca Karacaören Karadona Karagöz Karahisar Karakeçili Karapınar Kavacık Kayı Kazıklıkaya Kertme Kılıçören Kınık Kınıkdeliler Kırkdilim Kışladeresi Kızılpınar Kiranlık Kirazlıpınar Kireçocağı Kozluca Köprüalan Kultak Kumçelteği Kuruçay Kuşsaray Kutluca Küçükdüğenci Küçükgülücek Küçükpalabıyık Laloğlu Mecidiyekavak Mislerovacığı Mollahasan Morsümbül Mustafaçelebi Mühürler Narlık Osmaniye Oymaağaç Öksüzler Ömerbey Örencik Palabıyık Pancarlık Paşaköy Pembecik Pınarcık Pınarçay Salur Sapa Sarayköy Saraylı Sarılık Sarımbey Sarışeyh Sarmaşa Sazak Sazdeğirmeni Serban Serpin Sevindikalanı Seydimçakallı Seyfe Sırıklı Soğuksu Şahinkaya Şanlıosman Şekerbey Şendere Şeyhhamza Şeyhmustafa Tarhan Tarhankozlusu Taşpınar Tatar Teslim Tolamehmet Tozluburun Turgut Türkayşe Türkler Uğrak Üçköy Ülkenpınarı Üyük Yakuparpa Yaydiğin Yenice Yenihayat Yenikaradona Yeşildere Yeşilyayla Yoğunpelit

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Mamak Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Mamak Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Öğrenci Servisi İş İlanları Mamak (Ankara) Mart 27, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Mamak şöför iş ilanları minibüs otobüs servis şöförü arayan turizm tur taşımacılık yolcu taşıma firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.com'da. Mamak personel okul öğrenci servisi makam dolmuş taksi şöförlüğü aile makam özel vip şöförlük ilanları ...

 • Susurluk Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Susurluk Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Öğrenci Servisi İş İlanları Susurluk (Balıkesir) Mart 27, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Susurluk şöför iş ilanları minibüs otobüs servis şöförü arayan turizm tur taşımacılık yolcu taşıma firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.com'da. Susurluk personel okul öğrenci servisi makam dolmuş taksi şöförlüğü aile makam özel vip şöförlük ila...

 • Bozyazı Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Bozyazı Şöför İş İlanları Minibüs Otobüs Servis Şöförü Arayan Firmalar Şirketler

  Öğrenci Servisi İş İlanları Bozyazı (Mersin) Mart 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Bozyazı şöför iş ilanları minibüs otobüs servis şöförü arayan turizm tur taşımacılık yolcu taşıma firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.com'da. Bozyazı personel okul öğrenci servisi makam dolmuş taksi şöförlüğü aile makam özel vip şöförlük ilanl...Çorum şöför iş ilanları minibüs otobüs servis şöförü arayan turizm tur taşımacılık yolcu taşıma firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.c... Çorum, Türkiye Öğrenci Servisi İş İlanları www.turizmtasimacilik.com