Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Dalaman Havaalanı Dalyan Transfer hizmetleri

 • İlan numarası : #2542 > 17 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Dalyan, Dalaman, Turkey

Dalaman Havaalanı Dalyan Transfer hizmetleri
Dalaman Havaalanı, Dalyan Transfer 28 km olup Dalaman Dalyan transferiniz 34 dk sürmektedir.
Dalaman Havalimanı Dalyan en ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmetleri sağlıyoruz.
Dalaman Havaalanı Dalyan Transfer hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden transfer hizmetleri sağlıyoruz.
Dalaman Havalimanı Dalyan Transferiniz için sizleri güleryüzlü personellerimiz Dalaman Havalimanı çıkış kapısında isminiz ve soy isminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla karşılıyor.
Dalyan Transferlerinizi sizlere hiçbir bekleme yaptırmadan direk gidecek olduğunuz konuma ulaştırıyoruz.
Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Dalaman Havalimanı Dalyan Ulaşım rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Dalaman Dalyan Transferleriniz için herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Dalyan Dalaman Havalimanı Taksi Transfer ücretlerine OTOPARK ve KDV dahildir.
Siz değerli misafirlerimize en kaliteli en güvenli Dalaman Dalyan Havaalanı Dalyan Ulaşım hizmetleri sağlayabilmek için ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla hizmet sağlıyoruz.
Dalyan Dalaman Havaalanı transferlerinizde 2015 -2016 model en yeni özel VIP araçlarımızla transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Dalyan Dalaman Transferlerinizin ödemesini transfer işleminiz gerçekleştikten sonra şoförünüze nakit olarak yapabilirsiniz.
Dalyan Dalaman havalimanı ulaşımlarınızda çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Konya Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Konya Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Havalimanı Transfer Kampanyaları (Konya) Kasım 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Konya Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi 2000 yılında hizmete girmiş olan terminal, 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'na ait askeri havaalanına ilave olarak yapılmıştı. 2001 yılında dış hat uçuşları içinde kullanılmaya başlanılan...

 • Sinop Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Sinop Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Havaalanı Transfer Kampanyaları (Sinop) Kasım 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Sinop Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi 1993 yılında hizmete açılan Sinop Havalimanı, 2001 yılında kapatılıp 7 sene o şekilde kaldı. Bugüne gelindiğinde her gün İstanbul seferi mevcut olan Sinop Havalimanı 2008’de hava t...

 • Trabzon Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Trabzon Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

  Havalimanı Transfer Kampanyaları (Trabzon) Kasım 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Trabzon Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi Hava Meydanı olarak 1957 yılında hava trafiğine açılan Trabzon Havalimanı, 1985’de her tür uçağın kalkış ve inişine müsait hale gelerek, 1995 yılında havalimanı statüsüne kavuşmu...Dalaman Havaalanı Dalyan Transfer hizmetleri Dalaman Havaalanı, Dalyan Transfer 28 km olup Dalaman Dalyan transferiniz 34 dk sürmektedir. Da... Dalyan, Dalaman, Turkey Transfer Kampanyaları www.turizmtasimacilik.com