Rent A Car Şirketinde Hangi Özellikler Olmalı?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3382 11 kez görüntülendi.
  • Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Rent A Car Şirketinde Hangi Özellikler Olmalı?
Bu sorunun cevabı, aslında hangi şirketle anlaşmanız gerektiğine işaret ediyor. Rent a car şirketlerinin bir kısmı sayılan özelliklerin çoğunu hatta tamamını birden sağlayıp sizi memnun ederken, bir kısmı ise sizi kandırıp paranızı almaktan başka bir şey yapmıyorlar. Bu nedenle aşağıdaki özelliklere dikkat ettikten sonra bilinçli bir müşteri olmakta fayda var:

Kiralamak istediğiniz belirli bir araç varsa ve bunu şirkete belirttiyseniz, size tam olarak istediğiniz araç teslim edilmeli. Sizinle kira sözleşmesini yapılıp, isteklerinizin dışında bir araç gönderilebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için güvenilir bir firma ile anlaşmaya özen gösterin.
Ayrıca anlaştığınız firma, sözleşmeye göre aracı size teslim etmesi gereken zamanda teslim etmeli. Aksi halde büyük mağduriyetler yaşarsınız, hele ki acil bir iş için araç kiralamışsanız.
Mümkünse şirketin araçlarını gidip bizzat görün. Araçların temizlik açısından ne durumda olduklarını inceleyin. Sizden önce birçok kişinin aynı aracı kullandığını aklınızdan çıkartmayın.
Araç portföyü geniş olan kiralama şirketleriyle anlaşmaya çalışın. Bu şirketlerde kendi isteklerinize göre araçlar bulmanız daha kolay olacaktır.
Bütçenize uygun bir araç bulabilmek adına, kendi bütçenizin durumuna bakarak şirket tercihinde bulunun. Hatta her bütçeye uygun olan, geniş fiyat aralıklarında kiralama yapabilen şirketlerle çalışabilirsiniz. Bu tarz şirketler her bütçeye uygun araç bulundurduğu için, araç portföyü de geniş olacaktır.
Tüm ülke genelinde şubeleri bulunan ve hatta dünya genelinde bile bilinen şirketler, güvenilirlik açısından diğer şirketlere göre daha öndedir. Bu nedenle, bu özellikte bir kiralama şirketini tercih etmeniz, yapacağınız sözleşmenin de alacağınız aracın da daha güvenli olduğuna karine olacaktır.
Bu özelliklerin çoğunu ve hatta bir çoğunu bünyesinde barındıran araç kiralama şirketlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Bu özelliklere bir de kampanyalar eklenirse değmeyin keyfinize…
Evet; bazı araç kiralama firmaları, dönem dönem kampanyalar düzenliyorlar. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına, isimlerini daha fazla duyurabilmek adına ve var olan müşterilerini de memnun edebilmek adına bazı kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalı dönemlerden haberdar olursanız, daha fırsatlı alışverişler yapabilirsiniz.


Son zamanlarda sık sık duyduğumuz kısa dönem araç kiralama hizmetini kısaca tanımlamak gerekirse, hizmeti süresi bir seneden düşük olan otomobil kiralamalarına kısa süreli araç kiralama adı verilir. Günlük araç kiralama ya da bireysel araç kiralama hizmeti olarak da tanımlanabilen bu hizmet genellikle iş gezileri ya da turistik seyahatlerle ilişkilendirilir.

Süresi bir seneye dek devam eden, günler ve aylarla ifade edilen kısa dönem araç kiralama, özellikle turizm sektörünün canlandığı aylarda oldukça rağbet görür.

Günlük araç kiralama sektöründe yaygın hizmet ağı müşteri memnuniyeti adına önem arz eder. Söz gelimi, Nivcar gibi havalimanları içerisinde şube açan firmalar, özellikle iş ya da turistik amaçlı seyahat edenlere yolculuk hizmeti anlamında kesintisiz bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur.

Kısa dönem araç kiralama hizmetinde süreç, kişi ve işletmelerin araç gereksinimlerine yanıt verebilmek maksadıyla bir yıldan daha fazla süreli sözleşmelere ve farklı prosedürlere ihtiyaç duyan uzun dönem araç kiralama hizmetine kıyasla çok daha pratik bir iş akışına sahiptir.

Kurumsal rent a car firmaları, müşterilerine internet üzerinden rezervasyon ve ödeme yapma imkanı tanıyarak, bir çok aşamanın yüz yüze gelmeden halledilmesini sağlar. Söz gelimi, siz uçağınızı beklerken, çevrimiçi olarak ineceğiniz lokasyondaki kiralık araç ihtiyacınızı karşılayabilir, indiğiniz havaalanında sadece evrakları imzalayarak anında aracınıza kavuşabilirsiniz.

Hatta herhangi bir noktaya seçtiğiniz aracı getirtebilir, böylece seyahatlerinizde tren ya da otobüs kullansanız bile, indiğiniz noktada kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz.

Kısa dönem araç kiralama ihtiyacınız için Nivcar

Türkiye genelinde faaliyet gösteren şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan Nivcar, rent a car hizmetini her noktaya götürüyor. Bununla beraber arzu ettiğiniz noktaya araç teslimatı yapan Nivcar, kalite ve konforu, uygun fiyatla ayağınıza getiriyor.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Rent A Car

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Havalimanı Nivcar araba kiralama

   Antalya Havalimanı Nivcar araba kiralama

   Kiralık Minibüs Antalya Havaalanı(Antalya) İlan / kayıt numarası : # 3373 23kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Havalimanı Nivcar araba kiralama Denizin, kumsalın ve ekonomik araç kiralamanın doğru adresi; Nivcar, Antalya Havalimanı (AYT) içerisinde de araç kiralama hizmeti veriyor. Tatillerin değişmez adresi Antalya'da araba kiralamak çok kolay. Yapma...

  • Adana şöför kiralama hizmetleri şöförlü araç oto

   Adana şöför kiralama hizmetleri şöförlü araç oto

   Kiralık Minibüs (Adana) İlan / kayıt numarası : # 814 31kez görüntülendi. Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Adana şöför kiralama hizmetleri şöförlü araç oto Adana veya çevre illerde ;İş hayatınızda özel organizasyonlarınızda hayatınızın en özel günü düğünlerinizde sizlere eşlik eden karşılayan gitmek istediğiniz yere götüren bir yardımcı arıyorsanız yapman...

  • Yozgat İlan Siteleri Ücretsiz Verme Firmalar Şirket Rehberi

   Yozgat İlan Siteleri Ücretsiz Verme Firmalar Şirket Rehberi

   Kiralık Minibüs (Yozgat) İlan / kayıt numarası : # 723 68kez görüntülendi. Şubat 20, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Yozgat ilan siteleri ücretsiz ilan verme firma rehberi şirket ekle kayıt turizm taşımacılık öğrenci okul personel havaalanı havalimanı servisi. www.turizmtasimacilik.com otobüs minibüs araç kiralama taşıma sektörü bedava ilanlar yayınlama sitesi. Yoz...