Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Belek En Ucuz Araç Kiralama

 • İlan numarası : #3151 > 12 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Kasım 5, 2018
  • Belek, Turkey

Belek En Ucuz Araç Kiralama Belek Antalya’ya 30 Km Mesafe De Yer Alan Lüks Otel Ve Tatil Köylerinin Bulunduğu, Dünyaca Ünlü Golf Sporunun Yapıldığı Gelişmiş Bir Turizm Beldesidir. Türkiye’ye Gelen Yabancı Turistlerin %5ini Ağırlayan Belek, Yaklaşık Olarak 25 Kilometre Sahil Şeridine Sahip Muhteşem Doğa Güzellikleri İle De Dikkatleri Üzerine Çeken Turistik Açıdan Gelişmiş Bir Beldemizdir.Yoğun İlgi İle Sadece Yazın Karşılaşmayan Belek, Kışları Da Konferansların Yapıldığı, Geniş Ve Kaliteli Futbol, Golf Tesislerinin Varlığı Sayesinde Misafirlerin Tercihleri Arasında Yer Almaktadı
Kendini Her Açıdan Geliştirmeyi Başarabilmiş Olan Belek, Çok Kaliteli, Lüks Otellerin Deniz Suyundan Yararlanılarak Yaptıkları “Thallasso” Ve “ Spa Merkezleri” İle De Alternatif Turizm Dalında Marka Olarak İlerlemektedir.Kuş Bakışı Bakıldığında Belek; Yeşilliği İle Göz Kamaştıran Ve Yeşilliğin Denizin Maviliği İle Aynı Karede Yer Alması İle İnsanı Büyülemektedir.Doğaya Olan Barışçıl Ve Korumacı Yaklaşımı Sayesinde Turizme Kat Be Kat Faydası Dokunan Bu Güzel Tatil Beldesine Ulaşmak İçin Araç Kiralamak İsterseniz Antalya Belek Rent A Car Servisleri Size Yardımcı Olabilecekken Yolda Bir Yıldız Gibi Parlama Ayrıcalığına Erişmek İsterseniz Geniş Araç Filosu İle 13 Yıldır Müşterilerine Hizmet Veren Yıldızlar Rent A Car Sizin Aradığınız Adres Demektir.
Belekte Gece Hayatına Gelince, Tercih Otellerde Bulunan Animasyon Ekipleri Ve Otellerin Diskosu Olmaktadır.. Belek Merkez İse Tamamen Modern Turizm Anlayışı Çerçevesinde Kaliteli Hizmet Veren, Dünyaca Ünlü Mutfakların Olduğu Turizmin Gözde Yerlerinden Bir Tanesidir. Ayrıca Belek'e Oldukça Yakın Aspendos, Perge, Kurşunlu Şelalesi Akdeniz Bölgesinde En Çok Gezilen Yerler Arasında Listelenmektedir.
Belek Sadece Deniz, Kum, Güneş Üçlemesini Muhteşem Güzellikleri İle Harmanlamakla Kalmayıp Çok Spor Turizmi İle De Ülkemize Katkısı Çok Büyük Olan Bir Beldedir. Bunun Yanı Sıra Dünyanın Önde Gelen Şirketlerinin Düzenlediğin Konferanslara Ev Sahipliği Yapan Belek, Dünyanın Kongre Merkezi Olmaya İse De Aday Olarak Gösterilmektedir.
Belek’in Sıcak Güneşi, Güneşle Birleşen Muhteşem Havası, Havası İle Birleşen Muhteşem Doğası İle Hayal Gibi Bir Tatil Geçirmek İçin, Antalya’dan Araç Kiralamak İsterseniz Antalya Belek Rent A Car Servislerinden Faydalanabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • ISIK rent a car yorumlar şikayetler Antalya ucuz araç kiralama

  ISIK rent a car yorumlar şikayetler Antalya ucuz araç kiralama

  Kiralık Oto (Antalya) Kasım 5, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  ISIK rent a car yorumlar şikayetler Antalya ucuz araç kiralama ISIK rent a car olarak 1995 yılında Antalya merkez ofis olarak Antalya ve cevresinde oto kiralama faliyetlerine başlamıs ve kısa sürede tum Türkiye genelinde partner firma agına ulaşarak ...

 • Antalya En Ucuz Araç Kiralama Hizmetleri

  Antalya En Ucuz Araç Kiralama Hizmetleri

  Kiralık Oto (Antalya) Kasım 5, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya En Ucuz Araç Kiralama Hizmetleri Kralların Gözünde Yeryüzü Cenneti Olarak Yerini Alan Antalya, Dağlarında Kayak Yapabileceğiniz, Mavi Serin Sularında Yüzebileceğiniz Enfes Bir Şehirdir. Akdenizin Gözbebeği Olan Bu Şehir Bereketli Toprakları V...

 • Antalya Havalimanı Rent A Car

  Antalya Havalimanı Rent A Car

  Kiralık Oto Antalya Havalimanı (Antalya) Kasım 5, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havalimanı Rent A Car Eski adıyla Alaiye olan Alanya, Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya şehrine bağlı bir turizm ilçesidir. Şehir merkezine uzaklığı 166 kilometre olup, Alanya'nın içinde kendinizi sanki şehir merkezindeymiş gibi hissedebilir...Belek En Ucuz Araç Kiralama Belek Antalya’ya 30 Km Mesafe De Yer Alan Lüks Otel Ve Tatil Köylerinin Bulunduğu, Dünyaca Ünlü Golf Sporunun Ya... Belek, Turkey Kiralık Oto www.turizmtasimacilik.com