Belek İlan Siteleri Ücretsiz Verme Firmalar Şirket Rehberi

  • İlan / İçerik Numarası : # 729 81 kez görüntülendi.
    • Belek, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Belek ilan siteleri ücretsiz ilan verme firma rehberi şirket ekle kayıt turizm taşımacılık öğrenci okul personel havaalanı havalimanı servisi. www.turizmtasimacilik.com otobüs minibüs araç kiralama taşıma sektörü bedava ilanlar yayınlama sitesi.

Belek çevresinde bulunan ilçeler beldeler ve yerleşim yerlerinde en çok ücretsiz ilan veren sektörler;

Metalden çatı olukları, çatı kaplamaları vb. imalatı. Adi metallerden işaret levhaları ve tabelalar ile rakamlar, harfler ve diğer sembollerin imalatı (oto plakaları dahil, ışıklı olanlar hariç).
Kurşun tüp, boru ve bunların bağlantı parçaları ile kurşun bar, çubuk, profil, tel vb. imalatı (alaşımdan olanlar dahil). Kalay plaka, tabaka, sac, levha, şerit, folyo, tüp, boru ve kalay tozları ile diğer ürünlerin imalatı.

Tüm dünyada olduğu gibi artık Belek ve çevresinde hizmet veren yolcu taşıma şehirlerarası otobüs firmaları personel öğrenci okul havalimanı havaalanı servis taşımacılığı vs diğer taşımacılık sektörü kollarında faaliyet gösteren şirketler firmalar dijital dünyada yerlerini çoktan almaya başladı.

Belek genelinde hizmet veren firmaların ve şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörler;

Çinko tüp, boru ve bağlantı parçaları ile diğer ürünlerin imalatı. Bakırdan yapılan biblolar, çerçeveler, aynalar ve diğer süsleme eşyaları ile süsleme işleri (mutfak eşyaları hariç).
Demir yolu veya tramvay hatlarında kullanılan adi metalden sabit malzemeler ve bağlantı parçaları ile bunların parçalarının imalatı.

www.turizmtasimacilik.com ücretsiz ilan yayınlama ve firma kayıt ekleme sitesi Belek içi yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmaların şirketlerin hizmetlerini daha iyi tanıtabilmeleri müşterilerine daha hızlı ulaşabilmeleri için ücretsiz ilan yayınlama tanıtım hizmetleri, aynı şekilde Belek ve çevresinde ulaşım taşıma servis kiralık araç ihtiyacı olan kişilere de hızlıca aradıkları hizmeti en ucuz en uygun fiyatlara bulmalarına yardımcı olmak için online sorgulama hizmeti sunmaktadır.

Antalya ili serik ilçesi semtleri köyleri mahalleleri semt mahalle köy adları isimleri listesi
Antalya Serik Kadriye Belek Boğazkent Denizyaka Karadayı Aşağıkocayatak Belkıs Abdurrahmanlar Gebiz Töngüçlü Aspendos Sillyon Lykia Links Golf Çakış Burmahancı Sarıabalı Çandır Aşağıçatma Karıncalı Yukarıkocayatak Eminceler Büklüce Kumköy Kayaburnu Akbaş Haskızılören
Bogazkent Uçansu
Otogar Otobüs Terminali Otogar Şehir Merkezi İçi Havaalanı Havalimanı Organize Sanayi Hızlı Tren Garı Yat Limanı Kayak Merkezi Merkezleri Tatil Köyleri Beldeleri Üniversite Yüksek Okul Kampüsü

Elektriksiz sebze-meyve dilme, doğrama ve sularını çıkarma aletleri, et kıyma aletleri, kahve ve baharat değirmenleri, el havanı, rende vb. el gücüyle çalışan mutfak aletleri ve aksesuarları imalatı.
Elektriksiz hazneli döner bacaların, havalandırma kanallarının vb. imalatı.

Yayın tarihi: Şubat 20, 2018 Değiştirilme tarihi: Şubat 29, 2020 Yayınlayan / Yazan : Online İlan Sitesi Transfer Ulaşım

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Online İlan Sitesi Transfer Ulaşım
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet