TURİTAŞ Personel, Öğrenci, Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 30. Yıllık Tecrübe. Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Ankara, Antalya, Trabzon, Eskişehir
İstanbul, Kocaeli, Bursa, Çanakkale

Bodrum, Kuşadası, Çeşme
Alanya, Belek, Side, Kemer

Marmaris, Fethiye, Dalaman
Manavgat, Gazipaşa, Didim

TURİTAŞ | Hakkımızda

Sektörün İlklerinden olan TURİTAŞ daha kurulduğu ilk yıllardan itibaren personel servisi taşımacılığı alanında bir çok özel firmaya işletmeye ve kamu kuruluşuna hizmet vermeye başlamıştır. TURİTAŞ'un sahip olduğu geniş otobüs minibüs ve araç filosu her gün yüzbinlerce kilometre yol katedip binlerce insanı taşımaktadır.

Özellikle personel ulaşımı konusunda Türkiyenin en büyük ve en prestijli firmalarına hizmet veren TURİTAŞ psikoteknik testlerden başarıyla geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip vizyonu yüksek sürücü kadrosuyla ve yeni modern araçlarıyla sektörün lider markasıdır.

Sivas, Erzincan, Ağrı, Kars, Diyarbakır, Yozgat, Karaman, Isparta, Burdur, Denizli, Ankara, İstanbul, Kırklareli ve diğer illerde en ucuz fiyata ulaşım hizmetleri alabileceğiniz otobüs minibüs firması.

otobüs kiralama şirketi

Bu konudaki güvenimiz kayda değer kurum ve kuruluşların, işinin ehli kaptanlarımız, ofis ekibimiz ve geçmişte yaptığımız işlerden kaynaklanıyor. Dolayısıyla; her türlü araç ihtiyaçlarınızda bizi aramanız o an ulaşım sorununuzun çözülmesi anlamına gelecektir. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere ;acentamıza bizzat gelerek, telefonla seyahat danışmanlarımızı arayarak ve ya web sayfamızdan internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuzla sizlerle her türlü hizmeti sunmaktan onur duyarız.

otobüs kiralama

TURİTAŞ | Misyon & Vizyon

Gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları günün koşullarına göre sürekli yenilenen yapısıyla TURİTAŞ kazancını yatırıma dönüştürmek, istihtadımı arttırmak, kurumsal yapı yapı içerisinde hizmet vermek ve kriz yönetiminde bile küçülme yolunu seçmeyerek sağlam sermaye yapısını kanıtlamış ve aynı zamanda ülkesine karşı üstlenmiş olduğu hizmet ve misyona önem verdiğini vurgulamıştır.

otobüs kiralama fiyatları

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren ve eksiksiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinerek sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamız, siz değerli misafirlerimizin bizlere duyduğu güven sayesinde sürekli gelişen ve artan bir müşteri portföyüne sahip oldu. Ardımızda bıraktığımız 10 yıl boyunca taşımacılık alanında sağladığımız servislerden edindiğimiz deneyim ve turistik hizmetlerin bir bütünlük arz etmesi gerektiğine olan inancımız.

Şehirlerarası en ucuz yolcu taşıma otobüs kiralama firmaları, en iyi güvenilir havalimanı servisleri, kiralık araç rent a car, toplu ulaşım transfer hizmetleri.

Araç Kiralama Oto Kiralama Araba Kiralama Minibüs Kiralama Otobüs Kiralama Şöförlü Araç Kiralama Havalimanı Servisleri Otel Ulaşım

Afyon, Yalova, Balıkesir, Adana, Mersin, Konya, Ankara, Van...

Bize Ulaşın