Posof Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3579 20 kez görüntülendi.
  • Posof Sınır Kapısı, Sınır Kapıları, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Posof sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Posof gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi.

Türkgözü Sınır Kapısı, Ardahan ilinin Posof ilçesinde ve Türkgözü mahallesinde bulunan ve Gürcistan'a açılan Türkiye sınır kapısıdır. Buraya ulaşmak için şehir merkezinden ilçeye giden dolmuşlar bulunur. Ayrıca çevre il ve ilçelerden ilçeye direk ulaşan dolmuşlarda vardır. Bunlarla ulaşım sağlanabilir.

Karayolu ile yurtdışına gidiyor ve yurtdışından ülkemize geri dönüyor ve giriş çıkış gümrük kapısı olarak Posof sınır kapısını kullanacaksanız her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için günün her saati yanınızdayız. Sizi istediğiniz yerden alarak Posof sınır kapısına yada gümrükten alıp istediğiniz yere bırakıyoruz.

Burada giden medeniyetler arkalarında tarihi yapılar bırakıp öyle gitmişlerdir. İlçemize hakim olan bazı medeniyetler şunlardır. Urartular, Sasani Devleti,Doğu Roma İmparatorluğu.

Gürcü Bagratlılar Beyliği, Abasiler, Selçuklular ve Osmanlıların hakimiyetine girmiştir. Daha sonra rus hakimiyetine girmiştir. Rusaya da ihtilal olunca buraya gürcüler ve Ermeniler hakim olmuştur. daha sonra kurtuluş savaşı yıllarında ülkemizin sınırlarına katılmıştır.

Posof sınır kapısında sağladığımız diğer hizmetler ; Gümrükleme, çeviri tercümanlık, lojistik, sınır geçişi, araç araba oto kiralama, taksi minibüs tır tahsisi, araç yol yardım, konaklama ucuz kalacak yer misafirhane ve kiralık odalar!

Posof Gezilecek Yerler / Görülecek Doğal Güzellikler;
Armutveren Gölü: Bu göl ilçe merkezine bağlı Armut veren köyünde bulunur. Dışa akıntısı yoktur. Gözeli gölden su ile beslenmektedir. Kara sazan ve pullu sazan balıkları burada bulunur.

Alabalık Gölü: İlçe merkezine bağlı Alabalık köyün batısında bulunur. Birçok kaynak suyu ile beslenmektedir. Burada çok sayıda Alabalık bulunur. Göl ismini burada almıştır.

Yayın tarihi: Aralık 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • İncekum Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

   İncekum Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

   Havalimanı Nasıl Giderim İncekum(Alanya) İlan / kayıt numarası : # 3656 5kez görüntülendi. Haziran 20, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   İncekum otellerinden merkezden Antalya Havalimanına en ucuz nasıl gidilir sorusunun yanıtı TURITAS turizm firmasının toplu taşıma ve shuttle minibüs araçlarıdır. Antalya Havalanına 102 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 28 km. mesafede olan, ünlü plajlara s...

  • Antalya Havaalanından Denizyakaya Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Antalya Havaalanından Denizyakaya Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Havalimanı Nasıl Giderim Denizyaka(Belek) İlan / kayıt numarası : # 3551 15kez görüntülendi. Ekim 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya havaalanından Denizyakaya nasıl gidilir en hızlı kolay ucuz ulaşım tavsiyeleri önerileri. Antalya Havalimanı Denizyaka otogar otobüs terminali oteller arası toplu özel paylaşımlı servisler halk otobüsleri seferleri fiyatları ne kadar kaç tl? ...