Yunanistan Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3602 24 kez görüntülendi.
  • Yunanistan Sınır Kapıları, Sınır Kapıları, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Yunanistan sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Yunanistan gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi.

İpsala Sınır Kapısı, Edirne'nin İpsala ilçesinde Türkiye-Yunanistan sınırında bulunan kapıdır. İsmini sınırdaki İpsala ilçesinden alır.

İpsala Sınır Kapısı ve Gümrüğü, Edirne'nin Kapıkule'nden sonra ikinci büyük sınır kapısı ve gümrüğüdür. E-25 karayolu ile Yunanistan ile Türkiye'yi birbirine bağlayan İpsala Köprüsü'nün bitişiğinde 11,000 m² alan üzerine 1956 yılında kurulmuştur.

Karayolu ile yurtdışına gidiyor ve yurtdışından ülkemize geri dönüyor ve giriş çıkış gümrük kapısı olarak Yunanistan sınır kapısını kullanacaksanız her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için günün her saati yanınızdayız. Sizi istediğiniz yerden alarak Yunanistan sınır kapısına yada gümrükten alıp istediğiniz yere bırakıyoruz.

İpsala Gümrüğü 2002 yılı Eylül ayında 105,000 m² alan üzerine kurulu yeni Gümrük Tesislerine taşındı. 5 giriş ve 5 çıkışı olan ve Yap-İşlet-Devret modeliyle 5.5 ayda inşa edilen ve yaklaşık 5 Milyon dolara malolan İpsala Gümrük Sahası Türkiye'nin modern sınır kapılarından biridir.

Güney Avrupa'da çalışan vatandaşlarımızın tercih ettiği İpsala Sınır kapısı, Tır Taşımacılığında da önemli bir paya sahiptir.

İpsala Gümrüğünden 2001 yılı rakamlarına göre 1 milyon yolcu giriş çıkış yapmıştı. Yine 2001 yılı rakamlarıyla giren araç sayısı 140,574 çıkan araç sayısı ise 149,000 dir.

Yunanistan sınır kapısında sağladığımız diğer hizmetler ; Gümrükleme, çeviri tercümanlık, lojistik, sınır geçişi, araç araba oto kiralama, taksi minibüs tır tahsisi, araç yol yardım, konaklama ucuz kalacak yer misafirhane ve kiralık odalar!

Yunanistan ile geçişin yapıldığı Kipi Sınır Kapısı ile bağlantının yapıldığı İpsala Sınır Kapısı'nın da 4 saat süreyle trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Yetkililer, bilgisayar sistemlerinin yenilenmesi nedeniyle sınır kapılarının dönüşümlü olarak trafiğe kapatılacağını, çalışmaların tamamlanmasıyla geçişlerin normale döneceğini ifade etti.

Yayın tarihi: Aralık 28, 2019 Yayınlayan / Yazan : Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Suriye Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   Suriye Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   En Uygun Nasıl Gidilir Suriye Sınır Kapıları(Sınır Kapıları) İlan / kayıt numarası : # 3600 22kez görüntülendi. Aralık 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Suriye sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Suriye gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi. Suriye-Türkiye sınırı 911 kilometre olup Türkiye'nin en ...

  • Nahçıvan Sınır Kapısı Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   Nahçıvan Sınır Kapısı Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   En Uygun Nasıl Gidilir Nahçıvan Sınır Kapısı(Sınır Kapıları) İlan / kayıt numarası : # 3599 50kez görüntülendi. Aralık 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Nahçıvan Sınır Kapısı sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Nahçıvan Sınır Kapısı gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi. Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti...

  • Mardin Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   Mardin Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   En Uygun Nasıl Gidilir Mardin Sınır Kapısı(Sınır Kapıları) İlan / kayıt numarası : # 3569 9kez görüntülendi. Aralık 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Mardin sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Mardin gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi. Nusaybin Gümrük Müdürlüğü 76.000 m2 saha alanı ile 2013 ...