Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Bodrum merkez transfer firmaları

 • İlan numarası : #2655 > 16 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 24, 2018
  • Bodrum, Turkey

Bodrum merkez transfer firmaları Bizi tercih eden müşterilerimize Bodrum merkez transfer ayrıcalığı ile güvenli ve kaliteli ulaşım sağlamaktayız. Özel ulaşım isteyen müşterilerimiz için çok özel servisler ve araçlar ile yolculuk yapmalarını sağlamaktayız. Transfer işlemi değil de adeta tatil yapıyormuş gibi zaman geçirilmesi için çalışmaktayız. Transfer yolculuğu esnasında en özsel servisler ve istenilebilecek her türlü hizmet sağlanır iken gidilecek adrese tam zamanında ulaşım sağlanır iken müşterilerimize aracın kapı kolunu dahi açtırmamaktayız. Sadece koltuklarına oturup bütün konforun ve yolculuğun tadını çıkartmalarını sağlamaktayız.

Firma olarak farklı konseptler ve hizmetler ile seçenekler dahilinde hizmet vermekteyiz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Ekonomik ve VIP Torba Transfer Hizmetleri

  Ekonomik ve VIP Torba Transfer Hizmetleri

  Havalimanı Transfer Şirketleri Torba (Bodrum) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Torba Transfer Güvenli, Ekonomik ve VIP Torba Transfer Hizmetleri. Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri. En Ucuz Fiyat Garantili Torba Transfer Fiyatları. Torba Transfer Erken Rezervasyon 2018. +905422370542 [email protected]

 • Antalya Havaalanı Ulaşım hizmeti veren firmalar

  Antalya Havaalanı Ulaşım hizmeti veren firmalar

  Havalimanı Transfer Şirketleri (Antalya) Nisan 27, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havaalanı Ulaşım hizmeti veren firmalar Burada sizlere Antalya Havaalanı Ulaşım hizmeti veren firmanın web sitesinden bahsetmek istiyoruz. www.havaalanitransfer.com sitesinde alınış yeri destinasyonunda arama yerine Antalya yazarak ister Anta...

 • İstanbul piknik gezileri için otobüs minibüs servis kiralama

  İstanbul piknik gezileri için otobüs minibüs servis kiralama

  Havalimanı Transfer Şirketleri (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul piknik gezileri için otobüs minibüs servis kiralama Firmamız aile piknikleri, kurum ve kuruluşların piknik gezileri, iş yerlerinin piknik gezileri, okulların piknik gezileri, derneklerin piknik gezileri gibi birçok piknik gezisi etkinlikleri...Bodrum merkez transfer firmaları Bizi tercih eden müşterilerimize Bodrum merkez transfer ayrıcalığı ile güvenli ve kaliteli ulaşım sağlamakt... Bodrum, Turkey Havalimanı Transfer Şirketleri www.turizmtasimacilik.com