Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi

 • İlan numarası : #881 > 46 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Şubat 21, 2018
  • Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi
Profesyonel çalışma hayatının 8’nci yılına girmiş olan Meva Turizm olarak; insanları güven ve huzur içinde işlerine, okullarına veya organizasyon yaptıkları zaman, belirledikleri yere taşımanın mutluluğunu yaşayan geniş bir aile olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. Beylikdüzü personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, organizasyon ve gezi programlarınız için araç ve özel araç kiralama hizmetlerinin tamamından, 1998 yılında başlayan eşsiz hizmet kalitemizi, 2009 yılından itibaren Meva Turizm olarak sürdürmeye başlamamızla birlikte, İstanbul’daki kurumsal ve büyük firmalara yeni bir soluk kazandırmayı hedefledik.

Birçok insana yeni iş olanakları sunmamızın yani sıra; insanların ihtiyaç duydukları kaliteli personel taşımacılığı hizmetini de kesintisiz olarak gerçekleştirmenin verdiği avantajlar sayesinde; istediğiniz mükemmel dokuya kolaylıkla ulaşmanız sağlanmaktadır.

7 gün 24 saat istediğiniz her an sizlere hizmet veren profesyonel ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bu bitmeyen yolda yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Kesintisiz bir kalite ve mükemmel tasarımlarla karşınıza çıkacak olan araç filomuz ve çalışanlarımızın tamamı özel eğitimli olmasıyla beraber, son model araçların konforu ve güvenliği de her zaman sizin için özel seçilmiştir.

Personel taşımacılığı hizmetinde olduğu kadar; diğer tüm hizmetlerimizde de kesintisiz bir kaliteyi, yeni bir soluk olarak firmanıza kavuşturmanızı sağlamaktayız. Çalışanlarınıza verdiğiniz önemi göstermek, işlerine daha rahat motive olabilmeleri için şehrin trafiğini ve araç sıkıntısını düşünmemelerini sağlamak için gerekli olan yapı sizlerle buluşturulurken; birbirinden farklı fırsatlar ve en avantajlı tekliflerle yoluna devam eden bir firma sizleri bekliyor olacak.

Taşımacılık konusunda en önemli unsur olan güvenlik, konfor ve ücretlendirme konularının tamamında müşteri yanlısı olarak çalışmalarına devam eden personellerimizin tamamı, eşsiz yapısı ve mükemmel imkanlarıyla birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Personel servis taşımacılığı konusunda firmaların hassasiyetini en derin şekilde paylaşarak, hayatınıza yön vermenizi ve belli konuları artık kafanızdan atarak; bizlere yüklemenizi sağlamaktayız.

Firma olarak her zaman kalite ve güven duygusunu sorunsuz şekilde ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, doğru hizmet ve en uygun, avantajlı teklifler için firmalara özel olarak rotasyon belirlemesi de yapmaktayız. Beylikdüzü personel taşımacılığı hizmet anlayışımızın en üst seviyede olması, personellerinizin güven içinde iş yerlerine ve evlerine ulaşmalarını sağlayacaktır.

İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü ilçesi mahalleleri ve semtleri
İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü Adnan Kahveci Barış Büyükşehir Cumhuriyet Dereağzı Gürpınar Kavaklı Marmara Sahil Yakuplu

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi

  Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi

  Personel Taşımacılık Şirketleri Arnavutköy (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi Arnavutköy personel taşımacılığı konusunda Meva Turizm ile tam zamanında istenilen yere ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehirde trafik sıkıntısı her zaman yaşanılmaktadır...

 • İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri

  İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri

  Personel Taşımacılık Şirketleri (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri Taşıma ve ulaştırma alanına sürekli ihtiyaç duymaktayız. Yeni nesil sistemlerimiz ve beklentilerinizi karşılayacak hizmet alanımız ile okul ve öğrenci taşımacılığı kategorisinde sizlere daima ...

 • İstanbul Personel Taşımacılığı Firmalarının Listesi

  İstanbul Personel Taşımacılığı Firmalarının Listesi

  Personel Taşımacılık Şirketleri (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul Personel Taşımacılığı Firmalarının Listesi taşımacılar şirketler 1 - Ürünver TURİZM PR:4 Tüm düğün, nişan, gezi ve cenaze için araç temini. . . 0 ve 2009 model araçlarla şehir içinde tüm personel ve öğrenci taşıma işleri, güler yüzlü şöförle...Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi Profesyonel çalışma hayatının 8’nci yılına girmiş olan Meva Turizm... Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye Personel Taşımacılık Şirketleri www.turizmtasimacilik.com