Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Konya Araç Oto Vasıta Kiralama Firmaları Şirketleri Listesi

 • İlan numarası : #891 > 13 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Şubat 21, 2018
  • Konya, Türkiye

Konya Araç Oto Vasıta Kiralama Firmaları Şirketleri Listesi Operasyonel kiralama araçlarınızın yönetimini ve bakımını bizim gibi işinde uzman bir şirkete bırakmanıza denir. Bu kiralama modeli sadece bir finansman modeli değil aynı zamanda aracınızın aşınma ve yıpranma durumu hesaplanmış uzun dönemli kiralama sistemidir. Bunun sistemin sizler için avantajı ise araçlar bilançonuzda yer almaz ve nakit akışınızın daha düzenli olmasını sağlar. Araçlarınızın yönetimi bizlere teslim ederek zaman ve maliyetlerden tasarruf edeceksiniz. Ve bunun için size özel hazırlanmış tekliflerimiz ve çözümlerimizle sizlere hizmet etmeye hazırız.


Sizleri kendi yaşadığımız tecrübelerin bizlere verdiği profesyonellik ile araç kaynaklı tüm risklerden de uzak tutacağız. Siz ise kendi işinize çok daha rahat kendinizi verebilir ve işinizi geliştirme olanağına sahip olursunuz. Bu sistemde anlaşılacağı gibi araçların asıl kanuni sahibi Konya Turizm olarak bizleriz.

Araçlarımızı sizlere fabrika çıkışlı olarak 0 km ve tam olarak teslim edeceğiz. Araç teslimatı için ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan teslimi yapılır. Araçlarınızı şirketinizin üzerine almış olsaydınız muhasebe servisiniz de araçların alımından başlamak üzere tüm fatura ve vergi işlemelerini takip etmek durumunda kalacaklardı ve iş yükleri ağırlaştığı için ayrı bir personel ihtiyacı olabileceği gibi işlerinde aksamalara da yol açabilecekti.

Aracı kiralama ile muhasebe servisinde çalışan elamanlarınızın da üzerinde oluşabilecek ek iş yükü hafiflemiş olmaktadır. Araçların kiralama süresi içinde tüm bakım onarım ve periyodik işlemleri aracın ait olduğu serviste yaptırılır ve bu işlem için herhangi bir maliyete katlanmazsınız.

Firmamız Konya şehrimiz de hizmet vermektedir. Sigorta kapsamında bulunan araçlar hırsızlık ve kaza gibi olumsuz olaylarda şirketimiz tarafından kasko poliçesi ve trafik sigortası kapsamında tüm teminatları karşılar.

Eğer aracın tamir süresi 48 saati aşacak olursa firmamız aracın muadili olan bir aracı sizlere 48 saat içinde tahsis eder ve bu araç için sizlerden ayrı bir ücret talep etmez. Aracın satın alınması dâhil tüm vergileri firmamız karşılar. Araç kiralama hizmeti en az 12 ay ve en çok 36 aydır.

Öz sermaye zorunluluğu olmayan bu sistem tüm şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamada birinci tercihleri haline gelmiştir. Bu sistem şirket borçluluğunun önlemesi ile firma kredibilitesini olumlu yönde etkileneceğinden sizler için en uygun yöntemdir. Sabit bir kiralama bedeliyle ve düzenli bir ödeme planı yapabilirsiniz. Kiralama işini en iyi yapan şirketimiz ile sizlerin bu konuda çözüm ortağınız olacağız.

Araç Kiralama Avantajları
TASARRUF
Farklı ulaşım ihtiyaçlarınız için filomuzu sürekli genç tutarak son model, özel iç tasarımlı, teknolojik araçlarımızla sağlamaktayız.

VERİMLİLİK
Okul - Öğrenci Servis Taşımacılığı konusunda bizim de en hassas olduğumuz ve sorunsuz ve kaliteli bir hizmetin gereğidir.

GÜVENLİK
Konya Turizm'den, Operasyonel kiralama, Okul Gezisi Organizasyonu, Gezi ve Turlarınız için araç kiralayabilirsiniz.

ZAMAN
Konya Turizm olarak işinin ehli ve tecrübeli ekimiz ile hem uzun hem de kısa süreli gezilerinizde en büyük destekçiniz olmaktayız.


Konya Mevlana Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak
Ahirli Akoren Aksehir Altinekin Beysehir Bozkir Celtik Cumra Doganhisar Eregli Guneysinir Huyuk ilgin Karapinar Sarayonu Seydisehir Taskent Tuzlukcu Yalihuyuk
Havalimanı Havaalanı Hızlı Tren İstasyonu Garı Gar Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi Selçuk Üniversite Kampüsü

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi

  Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi

  Personel Taşımacılık Şirketleri Beylikdüzü (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar Şirketler Listesi Profesyonel çalışma hayatının 8’nci yılına girmiş olan Meva Turizm olarak; insanları güven ve huzur içinde işlerine, okullarına veya organizasyon yaptıkları zaman, belirledikle...

 • Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi

  Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi

  Personel Taşımacılık Şirketleri Arnavutköy (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Arnavutköy Personel Taşımacılığı şirketleri firmaları listesi Arnavutköy personel taşımacılığı konusunda Meva Turizm ile tam zamanında istenilen yere ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehirde trafik sıkıntısı her zaman yaşanılmaktadır...

 • İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri

  İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri

  Personel Taşımacılık Şirketleri (İstanbul) Şubat 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul Meva Turizm Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisleri Taşıma ve ulaştırma alanına sürekli ihtiyaç duymaktayız. Yeni nesil sistemlerimiz ve beklentilerinizi karşılayacak hizmet alanımız ile okul ve öğrenci taşımacılığı kategorisinde sizlere daima ...Konya Araç Oto Vasıta Kiralama Firmaları Şirketleri Listesi Operasyonel kiralama araçlarınızın yönetimini ve bakımını bizim gibi işinde uzma... Konya, Türkiye Personel Taşımacılık Şirketleri www.turizmtasimacilik.com