Otobüs yolculuklarında ikram servisi tarih oluyor

 • İlan / İçerik Numarası : # 3103 39 kez görüntülendi.
  • Turkey
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Otobüs yolculuklarında ikram servisi tarih oluyor. Otobüs yolculuklarında ikram servisi tarih oluyor son dakika gelişmesi detaylar haberimizde 23 Ekim 2018 Salı

Ekonomide yaşanan sorunlar nedeniyle şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının çoğu yolculuk sırasında yaptıkları ikramları kaldırdı. 22 Ekim 2018 16:38. Otobüs yolculuklarında ikram servisi tarih oluyor. Akaryakıt maliyetleri, köprü …

Memurlar sitesinde yer alan habere göre Array Ekonomide yaşanan sorunlar nedeniyle şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının çoğu yolculuk sırasında yaptıkları ikramları kaldırdı.

Akaryakıt maliyetleri, köprü ve otoyol ücretlerinin artması yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını sıkıntıya soktu. Bu nedenle bazı otobüs firmaları yolculuk sırasında verilen ikramları kaldırdı. İstanbul Bayrampaşa Otogarı'ndaki şehir içi servisleri de kaldırılıyor. Ortak servis planı yapıldı artık servisler de HAVAŞ gibi ücretli olacak.

UZUN MESAFE YOLCU KALMADI

haberine göre, otobüs sektöründeki ekonomik daralmanın yüzde 40 oranlarına ulaştığını belirten Yıldırım, "Sektörümüzdeki daralma yüzde 40 oranına ulaştı. Havayolu sektörü ise tam tersi şekilde gittikçe büyüyor. Çok sayıda firma zor durumda. İster istemez bazı firmalar kendilerince tedbir alamaya çalışıyor. Artık uzun mesafe yolcu taşımacılığı kalmadı insanlar hep uçağı tercih ediyorlar" dedi.

ŞOFÖR MAAŞLARI ESKİSİ KADAR İYİ DEĞİL

Otobüs şoförlerinin eskisi kadar çok fazla para almadığını belirten Yıldırım," Sürücülerin maaşları eskisi kadar iyi değil. Zaten bu işi yapmak isteyen çok fazla insan da kalmadı. Eskiden şoför bolluğu varken şimdi sürücü bulunmuyor. Bu nedenle de trafik güvenliği zor duruma düşüyor" şeklinde konuştu.

SERVİSLER HAVAŞ GİBİ ÜCRETLİ OLACAK

Büyük İstanbul Otogarı Esnaflar Derneği Başkanı Şahap Önal ise "İstanbul'dan çıkış ücretleri çok fazla arttı. Otobüs firmaları artık bu maliyetlere dayanamıyor. Dolayısıyla ekonomik terdir almaya başladılar. Bazı otobüs firmaları kısa mesafede ikram vermeyi durdurdu. Ayrıca Bayrampaşa Otogarı'ndaki şehir içi servisleri de kaldırılıyor. Ortak servis planı yaptık aynı Havaş gibi ücretli olacak" dedi.

Yayın tarihi: Ekim 29, 2018 Değiştirilme tarihi: Ekim 29, 2018 Yayınlayan / Yazan : Kampanya İndirim Fırsat Kuponu

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Kampanya İndirim Fırsat Kuponu
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Şöför arıyan

   Şöför arıyan

   Yolcu Taşıma Şahinbey(Gaziantep) İlan / kayıt numarası : # 3090 79kez görüntülendi. Eylül 2, 2018 3000.00 TRY

   15 sene den belli söförüm e ehliyetim src ler full pisko teknik dijital ehliyet

  • muavinlik başvuru

   muavinlik başvuru

   Yolcu Taşıma Arnavutköy(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3088 50kez görüntülendi. Temmuz 26, 2018 1600.00 TRY

   öncelikle meraba adım serkan uşar ben küçüklüğümden beri muavin olmayı hayal ediyorum bir türlü kusmet olmadı ama ben gene kararlıyım ve inşaallah sizin sayenizde veya sizin vesilenizle muavin olabilirim bide yabancı dilimde var -arapça -ingilizce

  • Diamond Premium Hotel & Spa Side - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar

   Diamond Premium Hotel & Spa Side - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar

   Yolcu Taşıma (Gazipaşa) İlan / kayıt numarası : # 2808 23kez görüntülendi. Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Diamond Premium Hotel & Spa Side - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İs...