Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Kemer Transfer Şirketleri

 • İlan numarası : #2030 > 9 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Nisan 29, 2018
  • Kemer, Turkey

Kemer transfer şirketleri listesinde ilk sırada yer alan Transfer CLK Antalya havalimanı Kemer otelleri transfer firması, kusursuz bir şekilde havalimanı kemer transfer hizmetleri sunması ve profesyonel havalimanı araç transfer personeline sahip olması sayesinde, Antalya il genelinde en kaliteli Havalimanı Kemer transfer hizmetleri sunan tek firmadır.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Ekonomik ve VIP Turgutreis Transfer Hizmetleri

  Ekonomik ve VIP Turgutreis Transfer Hizmetleri

  Engelli Taşımacılığı Bodrum Havaalanı (Bodrum) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Turgutreis Transfer Güvenli, Ekonomik ve VIP Turgutreis Transfer Hizmetleri. Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri. En Ucuz Fiyat Garantili Turgutreis Transfer Fiyatları. Turgutreis Transfer Erken Rezervasyon 2018. +9054223...

 • Antalya Havaalanı Vip Transferler Firmalar

  Antalya Havaalanı Vip Transferler Firmalar

  Engelli Taşımacılığı Antalya Havalimanı (Antalya) Ocak 27, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havaalanı Vip Transferler Firmalar En İyi Vip Ulaşım Taşımacılık Servisleri Yorumlar Tavsiyeler Siz değerli müşterilerimizin günlük kaptanlı Vip Mercedes Vito ve Wolksvagen Carravelle ihtiyaçlarını karşılamaktan memnuniyet duyarız. İsterseniz...Kemer transfer şirketleri listesinde ilk sırada yer alan Transfer CLK Antalya havalimanı Kemer otelleri transfer firması, kusursuz bir şekil... Kemer, Turkey Engelli Taşımacılığı www.turizmtasimacilik.com