Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Belek Vıp Transfer

 • İlan numarası : #2037 10 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Belek, Turkey

Antalya havalimanından Belek vip transfer hizmetlerinde öncü olan Transfer CLK Antalya havalimanı Belek transfer firması, 2006 tarihinden buyana gerek Antalya havalimanından ve gerekse de internet dünyası üzerinden tatilcilerine sunduğu başarılı havalimanı Belek transfer hizmetleri sayesinde, Antalya ilimizin en çok müşteri potansiyeline sahip olan lider bir Antalya havalimanı Belek transfer firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Deneyimli havalimanı araç kullanıcıları sayesinde Belek otellerine Vıp transfer hizmeti sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Belek transfer firması, bu sayede Antalya havalimanında hizmetler sunan transfer taksi ve havalimanı transfer firmalarını geride bırakmıştır. Antalya ilimizin kaliteli, titiz ve kurumsal havalimanı Belek transfer firması Transfer CLK Antalya havalimanı Belek transfer firmasını yakından incelemeniz açısından firmanın kurumsal web sitesini ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Yayın tarihi: Nisan 29, 2018 Telefon Numarası : Yayınlayan / ekleyen / yazan : İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
İlan Ver Ekle Yayınla Reklam Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Antalya Havalimanın'dan Kemer Transfer

  Antalya Havalimanın'dan Kemer Transfer

  Şehirlerarası Taşımacılık (Antalya) Nisan 29, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya havalimanından Kemer transfer firmaları arasında lider olan Transfer CLK Kemer Transfer firması, aynı zamanda Antalya havalimanı transfer firmalarında bulunmayan havalimanı iç hatlarında da iç servis hizmetlerine sahip olmasıdır. Bu sayede An...

 • Şöför sürücü olarak iş Arıyorum İstanbul Küçükçekmece

  Şöför sürücü olarak iş Arıyorum İstanbul Küçükçekmece

  Şehirlerarası Taşımacılık Küçükçekmece (İstanbul) Mart 21, 2018 3000.00 TRY

  Src2 4 piskoteknik b sınıfı ehliyet Şöför sürücü olarak iş Arıyorum İstanbul Küçükçekmece

 • Çeşme Servis Taşımacılığı Okul Öğrenci Personel Servisi Fiyatları Ücretleri Tavsiye En Ucuz

  Çeşme Servis Taşımacılığı Okul Öğrenci Personel Servisi Fiyatları Ücretleri Tavsiye En Ucuz

  Şehirlerarası Taşımacılık (Çeşme) Şubat 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Çeşme Servis Taşımacılığı Okul Öğrenci Personel Servisi Fiyatları Ücretleri Tavsiye En Ucuz Çeşme Öğrenci Servisleri ve Personel Taşımacılığı : 2 sonuç MİRSAD TRAVEL Vip Taşımacılık İsmet İnönü Mah. 2089 Sok. 1 Çeşme, İzmir Öğrenci Servisleri ve Pers...