Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı

 • İlan numarası : #2752 > 19 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul, Turkey

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul'un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilen havalimanı toplam 550 milyon USD'ye mal olmuştur.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Küçükçekmece Öğrenci Servis Taşımacılığı servisi firmaları şirketleri

  Küçükçekmece Öğrenci Servis Taşımacılığı servisi firmaları şirketleri

  Otobüs Firmaları Telefon Numaraları Küçükçekmece (İstanbul) Şubat 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Küçükçekmece Öğrenci Servis Taşımacılığı servisi firmaları şirketleri Süren Turizm, öğrenci servis taşımacılık Firması Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı Okul, Dershane ve anaokulun’da eğitim gören öğrencilerimiz...

 • İstanbul Süren Tur Personel Taşımacılığı Hizmetleri

  İstanbul Süren Tur Personel Taşımacılığı Hizmetleri

  Otobüs Firmaları Tel No Küçükçekmece (İstanbul) Şubat 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İstanbul Süren Tur Personel Taşımacılığı Hizmetleri İstanbul gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda stres ve zorluklardan biri haline gelmiştir. Süren Turizm Personel Taşımacılığı firması...

 • Süren Tur Taşımacılık Firması Yolcu Öğrenci Okul Servisi Transfer Şirketi

  Süren Tur Taşımacılık Firması Yolcu Öğrenci Okul Servisi Transfer Şirketi

  Havaalanı Servisi İletişim (İstanbul) Şubat 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Süren tur taşımacılık firması yolcu öğrenci okul servisi transfer taşıma hizmetleri şirketi telefon iletişim adres bilgileri fiyat ücret listesi hakkında bilgiler tavsiyeler yorumlar şikayetler. Aşağıda Süren turizm taşımacılık şirketinin vermiş oldu...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul'un 2. havalimanı. Havalimanı ism... Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul, Turkey Telefon Numaraları www.turizmtasimacilik.com