Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi Ulaşım Servisi

 • İlan numarası : #2739 > 24 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
 • Değiştirilme tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Gaziantep Havaalanı, Gaziantep, Turkey

Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi Ulaşım Servisi
Fuarcılık sektörünün ve fuar alanlarının dünyada büyük önem kazandığı dönemde Ortadoğu'nun en büyük fuar alanlarından biri olan ve 2007 yılında marka şehir Gaziantep'te faaliyete geçen Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi, fuarcılık alanında uluslararası standartlarda hizmet vermeyi, yüzlerce başarılı ve ses getiren fuara ev sahipliği yapmayı ve gerçekleştireceği yenilikler ile fuarcılık sektörüne ve ülke ekonomisine değer katacak atılımlar yapmayı hedeflemektedir. Gerek tarihinden bir yakınlık ve gerekse de yakın sosyal ve kültürel ilişkiler içerisinde bulunduğu Ortadoğu Ülkeleri ile güçlü bir ekonomik bağ kurmuş olan ve kendi başına bir cazibe merkezi haline gelen Gaziantep'te hizmet veren Gaziantep OFM, her yıl ekonomiye yön veren birçok sektörü, yerli-yabancı binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlayacak ve fuarcılık alanında kusursuz hizmet verecektir.

Stratejik konumu, turizm değerleri, güçlü ekonomik yapısı, yüksek ihracat hacmi, sanayisi ve bölgenin ticaret merkezi olma özelliğiyle, Cumhuriyet Tarihinin ilk yıllarından bu güne kadar kendi öz kaynaklarıyla düzenli ve hızlı bir şekilde büyüyen, ekonomik yönden çevresinde bulunan 20 ili etkisi altında bulunduran, ticaret ve sanayi alanlarında gerçekleştirdiği yatırımlar ile ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip olan Gaziantep kendi başına bir değer olarak düşünüldüğünde, Gaziantep OFM bu bölgenin önemli bir ticaret ve fuar merkezi olma özelliğini kazanmakta ve bu nedenle fuar organizatörleri, katılımcıları ve ziyaretçileri için önemli bir buluşma noktası haline gelmektedir. Alternatif ulaşım yollarına sahip olan fuar alanımıza ulaşım son derece kolay olmakla birlikte şehir merkezine 20 km, karayolu ile gelecek olan misafirlerimiz için merkez otogarına 6 km, dış ülkelerden ve Türkiye'nin diğer illerinden hava yoluyla gelecek olan değerli, ziyaretçi, katılımcı ve konuklarımız için havaalanına 25 km mesafededir. Gaziantep - Adana otoyoluna sadece 1 km mesafede olan fuar merkezimize şehrin belirli noktalarından fuar dönemlerinde servis hizmeti sağlanmaktadır.

İlerleyen yıllarda projelendirilmiş 3 ayrı fuar alanı ile toplam 50.000 m2 kapalı alana, kongre ve seminer merkezine, otel ve alışveriş merkezlerine sahip olacak olan Gaziantep OFM, şu anda toplam 170.000 m2 ye yayılmış olan bir arazi üzerinde kurulmuş olup 14.180 m2 lik kapalı, alt yapısı hazırlanmış yaklaşık 40.000 m2 açık fuar alanı ve sosyal tesisleri ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlara hizmet vermektedir. 7515 m2 lik A holü, 995 m2 lik B holü ( Fuaye Alanı ) ve 5670 m2 lik C holü ile projelerin büyüklüğüne, niteliğine ve hedeflenen kitleye en uygun çözümleri ve farklı alternatifleri sunabilen fuar merkezinin air-condition ve ısıtma sistemleri en modern teçhizat ve ekipman kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca compleks içinde 1 basın merkezi, 1 VIP ve toplantı salonu, restoranlar ve yöneticiler için ofisler bulunmaktadır. 2 ayrı otopark alanı ile toplam 5.000 aracı alabilecek, katılımcı ve ziyaretçilere rahat bir konaklama imkanı sağlayabilecek kapasitededir. Ayrıca fuar merkezinde 520 kw gücündeki bir jeneratör devrede bulunmaktadır. Gaziantep OFM her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava ve internet gibi gereksinimleri eksiksiz sağlayacak bir altyapı sunar.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Green Peace Hotel Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Green Peace Hotel Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Servis Ücretleri Mahmutlar (Alanya) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Green Peace Hotel Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet De...

 • İzmir En iyi transfer ulaşım araçları

  İzmir En iyi transfer ulaşım araçları

  Servis Ücretleri Adnan Menderes Havaalanı (İzmir) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  İzmir En iyi transfer ulaşım araçları Transfer444 araç tipleri, müşterilerinin beklenti ve taleplerini karşılamak amacıyla turizm, iş, özel transfer hizmetleri için belirli kategorilerde oluşturulmuştur. Araçlarımız turizm taşıma vasıflarına uygundur...

 • Dalaman Havalimanı Göcek İnlice Ulaşım

  Dalaman Havalimanı Göcek İnlice Ulaşım

  Servis Ücretleri (Göcek) Mayıs 2, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Dalaman Havalimanı Göcek İnlice Ulaşım Dalaman Havalimanı Göcek İnlice arası yaklaşık olarak 25 km olup Dalaman Havaalanı Fethiye İnlice Koyu taksi transferiniz 32 dk sürmektedir. Dalaman Fethiye İnlice Transfer Ucuz ulaşım hizmetlerimizi 7gün 24 saa...Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi Ulaşım Servisi Fuarcılık sektörünün ve fuar alanlarının dünyada büyük önem kazandığı dönemde Ortadoğu'nun en... Gaziantep Havaalanı, Gaziantep, Turkey Servis Ücretleri www.turizmtasimacilik.com