Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Çamlı Köyü Transfer Fiyatları

 • İlan numarası : #2563 > 17 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 2, 2018
  • Marmaris, Turkey

Çamlı Köyü Transfer Fiyatları
binek BİNEK 1-4 KİŞİ
140 TL
trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ
145 TL
crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ
200 TL
trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ
160 TL

Marmaris Çamlı Köyü Transfer
Dalaman Havalimanı Marmaris Çamlı Köyü arası yaklaşık olarak 84 km olup Dalaman Havaalanı Marmaris Çamlı Koyu taksi transfer yolculuğunuz 1 saat 9 dk sürmektedir.
Dalaman Çamlı köyü ucuz transferlerinizde herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Çamlı Köyü Dalaman Havaalanı Transfer hizmetlerimizi 2015 -2016 model özel vıp araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.
Dalaman Havalimanı Marmaris Çamlı Koyu Ekonomik transferlerinizde çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.
Siz değerli misafirlerimize en kaliteli en lüks ve en güvenilir Çamlı Köyü Dalaman Havalimanı transfer hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla transfer hizmetleri sağlıyoruz.
Dalaman Havaalanı çamlı köyü taksi transferlerinizde dalaman havalimanı çıkış kapısında güleryüzlü personellerimiz isminiz ve soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelesıyla sizleri karşılıyor ve transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyor.
Çamlı köyü Dalaman Transfer ücretlerine otopark ve kdv dahildir.
En ekonomik fiyatlara en kaliteli ve en güvenilir Çamlı Koyu Dalaman Havalimanı ulaşımı ile hizmetinizdeyiz.
Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Çamlı Köyü Dalaman ulaşım rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Dalaman Çamlı Köyü ulaşım hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden transfer hizmeti sağlıyoruz.
Çamlı Köyü Dalaman havaalanı ulaşımı hakkında operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıyla 7 gün 24 saat bilgi alabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Yalihan Aspendos Hotel Avsallar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Yalihan Aspendos Hotel Avsallar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Toplu Taşıma Ücretleri Avsallar (Alanya) Haziran 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Yalihan Aspendos Hotel Avsallar - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikame...

 • Kutle Hotel Çıralı - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Kutle Hotel Çıralı - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Toplu Taşıma Ücretleri Çıralı (Olimpos) Haziran 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Kutle Hotel Çıralı - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Değiştir Ne...

 • Haliç Kongre Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir Tavsiyeler Öneriler En Ucuz Servisler

  Haliç Kongre Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir Tavsiyeler Öneriler En Ucuz Servisler

  Toplu Taşıma Ücretleri Haliç Kongre Merkezi (İstanbul) Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Haliç Kongre Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir Tavsiyeler Öneriler En Ucuz Servisler Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan...Çamlı Köyü Transfer Fiyatları binek BİNEK 1-4 KİŞİ 140 TL trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ 145 TL crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ 200 TL trans VİP-ARAÇ 4-7 ... Marmaris, Turkey Taşıma Ücretleri www.turizmtasimacilik.com